CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 17.5.2020

ZRUŠENO! Vukovi (uk) - Live Concert

Datum akce:
17.5.2020

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Vukovi (uk)

Je nám nesmírně líto, že jedním z koncertů, který musíme kvůli současné pandemii zrušit, je původně na 17. květen plánované vystoupení britské dvojice Vukovi. Vstupenky zakoupené online vám budou automaticky vráceny, ostatní můžete vracet v místě nákupu.


„Koncertování je náš život, udělali bychom cokoliv, abychom se vyhnuli tomuto rozhodnutí. Snažili jsme se trochu počkat a sledovat, jak se situace vyvrbí, bohužel jsme se se všemi našimi partnery shodli, že není jiná varianta, než koncert zrušit," říkají Vukovi a dodávají: „Zdraví našeho týmu i vás fanoušků je na prvním místě, slibujeme, až se situace uklidní, tak se spolu znovu potkáme."(en)


We're sorry to inform you that the show of Vukovi originally planned for 17th May is cancelled. The tickets will be fully refunded at point of purchase.

"We are sorry to announce that by mutual agreement with our partners our May dates cannot go ahead due to the worsening situation with the global coronavirus pandemic. Touring is our LIFE and we would do anything to avoid this but we must put the safety of our fans, our crew and indeed ourselves first right now," say Vukovi. "We have been holding on and waiting to see if things would improve but as this crisis spreads it seems there is no choice but to change the plans, we hope you understand."
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO