CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 16.5.2018

SETY.CZ

Datum akce:
16.5.2018

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Stanjah (d'n'b)
 
DJ Blofeld (d'n'b)
 
Parallel Activity (drum´n´bass)
 
Rich FD (sax)

 

INTERPRETI

DJ Blofeld

Styly: d'n'b

BLofeld - D'n'B DJ z Prahy - byl vždycky vášnivým milovníkem hudby se zájmem v širokém spektru žánrů včetně Hip-Hopu, Reggae, Jazzu a Funk&Fusionu. Není překvapením, že tento hudební apetit ho poslal hned "za gramce" když objevil Drum & Bass. Jako člen crew ::Bass Bros:: hraje regulerně v Pražských klubech a prostorech (Le-Mirage, Independent, Červ) s jeho Drum and Bassovým výběrem, který pokrývá všechno od funkově nabitých beatů až po vyplachující basové linky.
...
Kdo tě dohání k šílenství? ...
Kdo rozžvejkává tvoje repro a rozmetává je na kousíčky? ...
...
Ale samozřejmě - Dj Blofeld


 

Blofeld - Prague D'n'B DJ - has always been passionate music lover with interest in a broad spectrum of genres including Hip Hop, Reggae, Jazz, Funk&Fusion. It's no surprise that this music appetite brought him behind the decks when he discovered Drum & Bass. As a part of the crew ::Bass Bros:: he gigs at Prague clubs and venues such as Le-Mirage, Independent and Červ with his Drum and Bass selection that covers everything from groovy funk beats to rinsing basslines.
...
ho drives you mad? ...
Who is chewing up your speakers and blowing them up in chunks? ...
...
But, of course - DJ Blofeld
 

Parallel Activity

Styly: drum´n´bassProjekt oficiálně vznikl v červnu 2012. Jeho historie se však začala psát už o několik let dříve, když se poprvé za gramofony potkali pražský DJ Frock a MC Dawe. Protože si oba dva od počátku neobyčejně sedli po hudební i lidské stránce, následovala řada společných úspěšných vystoupení, během kterých se spolu začali dokonale sžívat. Posléze se na české drum ́n ́bassové scéně objevil velmi talentovaný mladý DJ Neighbour, který se čím dál častěji začal objevovat po jejich boku a zanedlouho se ukázal být jejich nedílnou chybějící součástí. Společné myšlence utvořit oficiální hudební formaci pak už nestálo nic v cestě a byla jen logickým vyústěním jejich dlouhodobých zkušeností z akcí a celkového hudebního i lidského souznění.
Společně mají za sebou již řadu úspěšných vystoupení po celé ČR, z těch nejprestižnějších např. Let it Roll Openair 2013 a 2014.
Individuálně pak za více než 14 let působení na taneční scéně nasbírali řadu zkušeností během hraní po českých klubech, na letních festivalech, i v zahraničí a jsou zároveň velmi aktivními promotéry vlastních parties, kdy uspořádali nespočet klubových a openair akcí, z těch největších např. CzechPoint Openair Festival, Čáry Fest, CzechPoint v klubu Abaton, N:Xtra a mnoho dalších.
Každé jejich vystoupení je čistou improvizací založené na svižných a energických back2back mixech, které doprovází MC Dawe svým nezaměnitelným vokálem, stage performance a hrou na trumpetu s použitím MIDI efektů. Prezentují se zejména současným syrovým deep,
neurofunk, techstep soundem, ale do jejich krevní skupiny patří rovněž i liquid funk a inteligentní formy drum ́n ́bassu.
K mixování využívají digitální vinyl systém Traktor Scratch Pro a klasické gramofony, na které i v dnešní době nadvlády CD playerů a nejrůznějších DJ konzolí stále nedají dopustit.


www.facebook.com/parallel.activity.cz

Rich FD

Styly: sax


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO