CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 20.5.2017

Republic Artists

Datum akce:
20.5.2017

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Nikola Gala (gr) (techno/house)
 
DJ Thomas Tesla (techno/house)
 
Lucas Hulan (Nightphunk Recordings) (house/techno/electronic)

Londýnský kolektiv Republic Artists opět přiváží do Prahy skvělou sestavu djs a tentokrát budou hlavními hvězdami večera Nikola Gala (GR) a Siasia (PL). Party proběhne tradičně na všech třech patrech klubu!
 

Nikola Gala je respektovaný dj a producent, který se na scéně pohybuje už úctyhodných 20 let. Jeho diskografii najdete na labelech Ibadan Records, Rekids, Freerange Records nebo Plastic City.  Nikola vystřídal za svou kariéru řadu hudebních stylů, jak na stagei tak v produkčním studiu: od progresivního houseu, přes deep house, tech house až po industriální techno. Nikola Gala vydal na Republic Artists Records EP „Mind Meld”, který zařadil Ben Sims do svých setů na mnoha akcích.

Siasia, techno mág z polských Katowic do Prahy zavítá úplně poprvé. Jeho první vystoupení za djským pultem proběhlo v roce 1996. Hrál na spoustě klubových a festivalových akcích v rodném Polsku, ale i v Německu, ČR, Velké Británii, Skotsku nebo Holandsku. Mezi prestižní festivaly, kde Siasia vystoupil, patří Audioriver, Love Parade, Mayday, Creamfields, Nature One nebo Sunrise. Siasia se věnuje chodu vlastího hudebního labelu Dirty Stuff Records, jeho produkci hledejte na Müller Records, NH Records nebo Frank Kvitta Records.

Hlavní hosty doplní Thomas Tesla, šéf Republic Artists Records, Lucas HulanSta, St. Jacob, Sendlak (PL) a Peter Brazina (SK)Fb událost: https://www.facebook.com/events/1756994104631235
Datum: sobota 20. května 2017
Vstupné: do 23:30 - 100,- Kč, od 23:30 - 150,- Kč

INTERPRETI

DJ Nikola Gala (gr)

Styly: techno/house

Nikola Gala je respektovaný dj a producent, který se na scéně pohybuje už úctyhodných 20 let. Jeho diskografii najdete na labelech Ibadan Records, Rekids, Freerange Records nebo Plastic City.  Nikola vystřídal za svou kariéru řadu hudebních stylů, jak na stagei tak v produkčním studiu: od progresivního houseu, přes deep house, tech house až po industriální techno. Nikola Gala vydal na Republic Artists Records EP „Mind Meld”, který zařadil Ben Sims do svých setů na mnoha akcích.

https://soundcloud.com/nikolagala

www.residentadvisor.net/dj/nikolagala

https://www.facebook.com/nikolagalamusic

DJ Thomas Tesla

Styly: techno/house

Over the last 7 years Republic Artists and Wasabi Generals Records boss Tomasuchy AKA Thomas Tesla has slowly become an important part of London’s respected underground house & techno movement.

As a promoter, humble beginnings running intimate parties at Undersolo, Camden and Fortress Studios, Old Street gave birth to Republic Artists launch at Club Factory and over the past few years Republic Artists has grown into one of the capitals best loved techno events. Hosting parties at some of Londons key 1000 plus capacity venues, bringing some of the best boat parties the city has to offer which continually sell out weeks in advance, and giving a much needed platform for some of the exciting talent and established artists the UK has to offer

As a dj he has graced the turntables of all the major clubs in the capital, including now defunct legendary clubs Turnmills and The Cross, In 2007, he was invited to play in Thailand which included slots at the Full Moon Party, Koh Phangan and Green Mango, Koh Samui. The same year, his first ever appearance in Ibiza with a guest slot at Eden and Cream Amnesia on the terrace resulted in him being invited back each summer, with highlights including opening the main floor at Amnesia for Creams massive closing party and hosting his own events on the Island. Other gigs include trips to Czech Republic, Poland, Spain, Austria and South Africa.

As a producer, two releases under alias Thomas Tesla on Tanztone and Nightphunk recordings reflect his passion for the deeper side of house music while the creation of Wasabi Generals label and events show the need to bring those sounds to the club without distorting the techno ethos of Republic Artists and Tomasuchy.

Tomas continues to run his parties in London and Ibiza. This year focusing mainly on his record labels.

Thomas Tesla Promo Mix May / 2012
http://soundcloud.com/thomastesla/thomas-tesla-promo-mix-05-2012

http://soundcloud.com/thomastesla

http://www.residentadvisor.net/dj/thomastesla

Lucas Hulan (Nightphunk Recordings)

Styly: house/techno/electronic

Lucas Hulan se pohybuje na české taneční scéně pěknou řádku let. Za tu dobu se nemalým dílem zasloužil o rozvoj české taneční scény. Počátky jeho hraní se datují od roku 96, kdy vystupoval společně s dnes již dobře známým a dříve houseovým DJ-jem Sidecarem v klubech XT3 a Punto Azul, později také v Paláci Akropolis, Radost FX. Zlom v jeho DJ-ské kariéře přišel v roce 1998, kdy byl přijat do nyní legendárního seskupení Roxydust, které měli na starosti DJs Loutka a Petr Hošek. Díky Roxydustu hrál na takových parties jako byly Shake, Batrave, 7:33, Saladas atd. Lucas Hulan patří v současné době mezi top české houseové DJs, hrál ve většině českých klubech, na letních festivalech Creamfields, Summer Of Love, Mácháč, LPC a na větších outdoorových parties. V zahraničí jste ho mohli slyšet například v Polsku, Švédsku, Londýně a také často vystupuje u našich sousedů na Slovensku. Dlouhou dobu spolupracoval se zpěvačkou Charlie One ( Ohm Square, Wubble-U, uk), která ho doprovázela svým zpěvem a se kterou by rád do budoucna zprodukoval nějaký track. V Polsku je bookován agenturou Fantomas. V Čechách ho zastupuje Roxy, zde má také svou residentní noc Nightphunk, kde vystoupili například Omid Aka 16B, James Zabiela, Da Sunlounge, Style Of Eye, Steve The Littlemen, Asad Rizvi, Harold Heath a další. Compilations: Future Sound Of ROxy (mixed by Roman Rai and Lucas Hulan) 2002 Nightphunk (compiled by Lucas Hulan) 2004 Nightphunk Vol. 2 (compiled by Lucas Hulan) 2006 Residencies: Nightphunk @ Roxy Praha Boogie @ Chateau Rouge Vystoupil po boku / Supports: Eddie Evil Richards, Mr.C, Nathan Coles, Nils Hess, Kenny Hawkes, Tom Middleton, Justin Robertson, Layo & Bushwacka!, Duncan Forbes, Daniel Poli, Dzihan & Kamien, Phil Hartnoll from Orbital, DJ M3, 100%Isis, Joost Van Bellen, Danny Rampling, Eddie Amador, Pete Moss, Omid Aka 16B, DJ Hell, Rob & Steve from Smokescreen, DJ Jack & Simon Dk from Diy, Quadrant Sound System, Dave Angel, Colin Dale, Future Funk, Clive Henry, DJ Pippi, Koenie, Michael De Hey, Scan X, Marco Lenzi, Schmoov!, Mikee Surreal, Phil Kieran, Meat Katie, Funky Transport, Michael Dog, Valentino Kanzyani, Da Sunlounge, The Timewriter, Jim Felli, James Zabiela, Style Of Eye, Pete Heller, The Littlemen a mnoho dalších.

soundcloud.com/lucashulan

http://www.residentadvisor.net/dj/lucashulan

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO