CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 7.5.2012

Culture Shock 11: Zenith Label Music Night

Datum akce:
7.5.2012

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
DJ Alix Perez (deep)
 
A-Cray
 
Tom SMall
 
DJ Stantha (d'n'b)
 
DJ Vorel

Culture Shock presents: Zenith Label Music Night

Hudební svět se posouvá neustále kupředu a s ním i česká drumandbassová scéna. DNB Fever jde s dobou a spouští pro vás nový digitální label Zenith Music! 7.5. v Chapeau Rouge s námi tuto událost oslaví mistr současného deepu Alix Perez! S ním vystoupí také zástupci nového labelu, producenti A-Cray a Tom SMall. Supportovat budou Stantha a Vorel.

Myšlenkou Zenith Music je přinášet čerstvou produkci především nových českých producentských jmen, kterých se poslední dobou objevuje čím dál tím více. Za vznikem labelu stojí především myšlenky a vize DJs a promotérů Stanthy a Vorla, kteří se již delší dobu snaží spolu s jejich partičkou DNB Fever obohacovat českou scénu netradičním způsobem.

Celá noc proběhne pod taktovkou úspěšné klubovky Culture Shock, která vám v minulosti do Chapeau Rouge přivezla jména světového formátu. Byli to například SpectraSoul, Phace (který v Praze vystoupil mimochodem vůbec poprvé), Rockwell, TotalScience a další.
 
Další info čekejte brzy!
Celá noc proběhne pod taktovkou úspěšné klubovky Culture Shock, která vám v minulosti do Chapeau Rouge přivezla jména světového formátu. Byli to například SpectraSoul, Phace (který v Praze vystoupil mimochodem vůbec poprvé), Rockwell, TotalScience a další.

INTERPRETI

DJ Stantha

Styly: d'n'b

dnbfever.cz

S gramofony se poprvé setkává někdy v polovině roku 2006. S kamarádem začínají jakožto Tekka djs. Získali vlastní rezidentní noc v pražském o2 baru. Po nějakém čase se Tekka djs rozpadli, shodou okolností v té době poznavá dje Sayuze, se kterým společně pořádají novou noc Rollingbass. Zhruba čtyři měsíce na to založili stejnojmennou crew. Na Rollingbass zvou přední české DJs (ImCyber, Reverb, Beast67 atd.) a mejdany pořádají v různých pražských klubech (Bordo, Matrix, Bunkr Parukářka). Některé parties proběhly i se zahraniční účastí (Crossfire, Craggz, Dub Tao...). V polovině roku 2008 z osobních důvodů z Rollingbass crew odchází.
V součastné době pořádá pod hlavičkou DnB Fever crew rezidentí noc Culture Shock v Pražském klubu Chapeau Rouge.Kam zvou přední světový producenty(Commix,Spectrasoul,Total Science,Phace…)Během své djské kariéry měl možnost zahrát si po boku djs jako Shy FX,Commix,Calibre,Marcus Intalex,Spectrasoul,Total Science.Teebee, Black Sun Empire, Aphrodite, Limewax, Crossfire, Benny Page,Subterra,Survival Craggz… a hrál v různých klubech po celé České republice na Slovensku,Německu a také Holandsku

www.facebook.com/pages/Stantha/185188258198858

DJ Vorel


Vlastním jménem Tomáš Vorel, je drumandbassový DJ a promotér původem z Prahy. Ke gramcům se poprvé postavil v roce 2007, kdy s DJ Blue4em dali dohromady finance a koupili první gramce. Po roce rozkoukávání přišlo na řadu první „veřejné hraní“ v klubu Wakata a s ním založení projektu Black Mesa (Blue4 & Vorel). Záhy poté měla dvojice na svědomí dlouhou sérii pravidelných seancí právě ve Wakatě, které se pod názvem Black Mesa Research Facility těšili dlouhodobě příjemné návštěvnosti a dobré atmosféře.

V roce 2008 potkal Vorel DJ Stanthu a téhož roku spolu založili projekt DNB Fever. Tito dva stihli pod taktovkou vlastní značky za necelé 2 roky uspořádat nespočet relativně úspěšných mejdanů, které vyústili v Survivalovu návštěvu pražského Matrixu v rámci oficiální tour k jeho debutovému stejnojmennému albu v dubnu roku 2009. Poté dvojice přesídlila do pražského klubu Chapeau Rouge, kde od listopadu roku 2009 pořádá multižánrovou akci Culture Shock, jejíž důraz na drumandbass se zasloužil o vystoupení jmén jako B-Complex, June Miller, Commix, Total Science, SpectraSoul a Phace a letos se zajistil nominaci na Czech Drumanbass Awards v kategorii párty roku. DNB Fever crew v současnosti sestává z DJs Ozone, Panorama, M.Pete, Eska, Wave (Waclosh & Vex), Stantha a Vorel a pravidelně vystupuje po celé české ČR.

Drumandbassový vývoj DJ Vorla prodělal mnohé zásadní převraty a v současnosti se usadil na preferenci subžánrů neurofunk, liquid funk a deep a víceméně jejich kombinaci. Své sety se Vorel snaží komponovat živě a pestře, kombinuje dlouhé prolínání s rychlími mixy, avšak rozhodujícím měřítkem je vždy účel daného mixu.

www.facebook.com/pages/Vorel/187929004592115

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO