CHAPEAU ROUGE

MENU

Bar 20.5.2017

Republic Artists

Datum akce:
20.5.2017

Patro:
Bar

DJs & Bands:
DJ Sta
 
DJ St Jacob

Londýnský kolektiv Republic Artists opět přiváží do Prahy skvělou sestavu djs a tentokrát budou hlavními hvězdami večera Nikola Gala (GR) a Siasia (PL). Party proběhne tradičně na všech třech patrech klubu!
 

Nikola Gala je respektovaný dj a producent, který se na scéně pohybuje už úctyhodných 20 let. Jeho diskografii najdete na labelech Ibadan Records, Rekids, Freerange Records nebo Plastic City.  Nikola vystřídal za svou kariéru řadu hudebních stylů, jak na stagei tak v produkčním studiu: od progresivního houseu, přes deep house, tech house až po industriální techno. Nikola Gala vydal na Republic Artists Records EP „Mind Meld”, který zařadil Ben Sims do svých setů na mnoha akcích.

Siasia, techno mág z polských Katowic do Prahy zavítá úplně poprvé. Jeho první vystoupení za djským pultem proběhlo v roce 1996. Hrál na spoustě klubových a festivalových akcích v rodném Polsku, ale i v Německu, ČR, Velké Británii, Skotsku nebo Holandsku. Mezi prestižní festivaly, kde Siasia vystoupil, patří Audioriver, Love Parade, Mayday, Creamfields, Nature One nebo Sunrise. Siasia se věnuje chodu vlastího hudebního labelu Dirty Stuff Records, jeho produkci hledejte na Müller Records, NH Records nebo Frank Kvitta Records.

Hlavní hosty doplní Thomas Tesla, šéf Republic Artists Records, Lucas HulanSta, St. Jacob, Sendlak (PL) a Peter Brazina (SK)


Fb událost: https://www.facebook.com/events/1756994104631235
Datum: sobota 20. května 2017
Vstupné: do 23:30 - 100,- Kč, od 23:30 - 150,- Kč

INTERPRETI

DJ Sta

Bude to už skoro 9 let, co se DJ Sta propadl hraní. Stál u zrodu DNB FEVER CREW či svého labelu Zenith Music.
V posledních 3 letech se věnuje svým rezidentním nocím v klubu Cross. Svůj čas nevěnuje jen dnb a halfstepu, ale také technu, pro které si vytvoiíl kratší přezdívku STA. Společně s klubem Cross vytvořil noc Deep Beat Avantagarde, kam se jim podařilo přivézt vystupující jako GoldFFinch, Randomer, BokBok, Bambounou a další. Ve svých techno setech ma rád energické songy od producentů Len Faki, Ben Klock, Markus Suckut, Petter B, Randomer apod. Doposud hrál ve většině míst České republiky a také v Německu, Velké Británii či Holandsku.

soundcloud.com/stantha


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO