CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 27.4.2018

SHEEXY

Datum akce:
27.4.2018

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Zissou (minimal)
 
DJ Tazz (progressive)
 
DJ Biodan (house)

INTERPRETI

DJ Tazz

Styly: progressive, elektro, progresive house

Dj TAZZ

Vlastním jménem Jan Kolář se k elektronické taneční hudbě se dostal v roce 1997, o tři roky později začíná hrát v místním klubu. Jeho hlavním hudebním žánrem se stává progressive house. Jeho zvuk se dá charakterizovat jako našláplé rytmy s atmosferickými melodiemi a elektronickými zvuky, hutnou basovou linkou, emotivními vokály, groovy náladou a hlavně stále plné energie. TAZZ je perfekcionista, z jeho mixovani je cítit záliba v dlouhých prolínavých mixech a nahlých gradací a nájezdů. Jeho mixované promo nahrávky získaly v hudebních magazínech jako XMAG či Bassline několikrát nejvyšší ocenění, a k jeho jménu se připisuje známka dje s výbornými demo nahrávkami a tradičně přesnými mixy. Díky tomu také začal dostávat nabídky na hraní na festivalech jako legendární Open Air Field či Summer Of Love. Od roku 2002 také začal pořádat letní open air akce na koupalisti Džbán či Electronic Music Festival a další akce v okolí Roztok. V roce 2002 založil hudební seskupení Djs Progressive Session, které seskupuje české a slovenské Djs, kteří se hudebnímu stylu progressive house věnují již dlouhou dobu. Od roku 2005 je projekt rozšířen na informační portál věnovaný progressive, dostupný na adrese www.progressivesession.net .

Za dobu svého djování již projel kluby po celé republice či na Moravě. Zahrál si však také v UK klubech jako AKA@The End, Back2Back, The Brixton Telegraph či na plážovém open air festivalu v Brixtonu. Jeho live sety jste již mohli slyšet v radio pořadech jako Dance Extravaganza na Evopě2, radio Akropolis, Live61, Kiss FM, Rádio Vysočina, Kiss Publikum a na anglickém Smoke FM. Vystupoval po boku djs jako Luke Fair, Layo&Buswacka, Luke B, Snake Sedrick, Jonas Steur, Matthew Dekay, Marco Zaffarano a další. TAZZ se stále drží čistého progressive house zvuku, a tak ho můžete občas slyšet také na párty ZEN v klubu Roxy, která je již dlouhou řadu let ikonou českého progressive. TAZZ se také věnuje redaktorské činnosti, a tak jste mohli jeho hudební recenze číst v legendárních magazínech jako jsou Bassline Electronic či současný XMAG.

DJ Biodan

Styly: house

Dj Biodan
Poprvé navštěvuje klub Roxy okolo roku 1995 a postupně se pak seznamuje s taneční scénou. Své první gramofony si kupuje až v létě 2000, a začíná trénovat a tříbit si svůj zvuk. Ze začátku jeho sound ovlivňují djs Rai a Vilém, jejichž deep a tech-house mu byly hudebně nejblíže. Během roku dostává první nabídky na hraní a zhruba po roce začíná vystupovat v pražské Roxy na párty Free Mondays. Koncem léta 2001 nahrává své první demo, na které vychází v časopise Bassline velmi pozitivní recenze. Postupně dostává možnost zahrát si ve většině klubů v Praze a navštěvuje i kluby na různých místech republiky. V září 2002 nahrává demo s názvem Mood , které svou délkou pokrývá tři CD. V časopise Xmag vychází recenze až v březnu 2003, nicméně získává ocenění demo měsíce a Bassline mu přiřkl též skvělé hodnocení. V létě 2003 dostává nabídku vystoupit na prvním ročníku festivalu Go Planet Roxy na progressive stage a nahrává demo Summer night pro dj-skou soutěž agentury Lighthouse. Ve výběru uspěje a díky tomu vystupuje na dnes již legendárním festivalu Open Air Field. Během tohoto léta ještě stihl navštívit slovenský festival La Mara Fest a hrát jako hlavní host na oslavě narozenin klubu Klatka ve Varšavě v Polsku. V roce 2004 získává společně s djem Raiem rezidentní noc Vlny na houseboatu Bukanýr. V březnu téhož roku startuje Bukanýr.cz booking jehož se stává členem a zároveň velitelem. V dubnu získává v časopise X-Mag demo měsíce za Progressif mix 1/2004. Do konce roku stále vystupuje po celé české republice a na Silvestra 2004 dostává příležitost hrát v pražské Roxy na hlavní stagei. V roce 2005 se stává členem Roxy bookingu a zároveň se rozjíždí jeho společný label s djem Raiem, který nese název Solstice. V létě 2005 vystupuje na festivalech Cosmic Trip a Planet Love. Progresivní sety DJe BO.DANA se dají jen těžko zaškatulkovat do nějakého stylu. Dokáže hrát progressive house s bublavými zvuky a groovy náladou v kombinaci s tribalovými rytmy a deepovými pasážemi. Zároveň je však schopen odehrát energií nabitý set, plný trancových prvků, industriálních zvuků a mohutných temných basů
www.progressivesession.net

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO