CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 18.4.2018

SETY.CZ

Datum akce:
18.4.2018

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Tokátko (house)
 
DJ Runky (d'n'b)
 
Parallel Activity (drum´n´bass)
 
Rich FD (sax)

 

INTERPRETI

DJ Tokátko

Styly: house


Mladý nadějný DJ a promotér, který v současné době působí jako asistent produkce pražského klubu Duplex, se na klubové scéně pohybuje již od roku 2005. V letech 2011-2014 působil jako produkční pražského klubu Touster club and lounge, Radost FX a Magnum Club & Restaurant. Za svou kariéru vystoupil již ve většině pražských klubů a postupem času si vyzkoušel spoustu hudebních stylů. Nejvíce ho oslovil německý sound deep house & tech-house music. Za svůj dosavadní největší úspěch považuje své vystoupení na O2 Open Air festivalu v roce 2011. Vystoupil na letních festivalech Summer of Love, Cinda Open Air, Czech House Paradise, O2 Open Air, Mácháč, Svojšice, Sun Festival, Beats for Love, PRIGL, ČáryFest a na halové párty Apokalypsa. V srpnu 2013 měl tu možnost poprvé vystoupit na legendárním španělském ostrově Ibiza, kde si zahrál v Grial Clubu a Pacha Hotelu. V květnu 2014 se umístil na druhém místě celosvětové dj soutěže Burn Residency v kategorii Česko/Slovensko. V srpnu 2015 vystoupil, jako jeden ze tří českých DJs, na jedné z největších akcí na světě - Street Parade v Curychu. V květnu 2016 vystoupil ve 20. nejlepším klubu světa - Noa Beach Club v Chorvatsku v rámci párty Spring Break.

V současné době působí jako rezidentní DJ pražských klubů Duplex a Atelier.
_______________________________________________________________________________

On the club scene since 2005, this young and promising DJ and producer from Czech republic has of late been concentrating on running Prague club Duplex. In years 2011-2013 at Prague clubs Touster, Radost FX and Magnum. During his career he has played in most of Prague’s clubs and tried out a miriad of musical styles before coming to favour Germany’s deep and tech house sound. He considers his greatest success an appearance at the O2 Open Air Festival in 2011. He has also played at festivals Summer of Love, Machac, Cinda Open Air, Czech House Paradise, O2 Open Air, Sun Festival, Svojšice, Beats for Love, ČáryFest, PRIGL and the Czech Republic’s biggest indoor event – Apokalypsa. In summer 2013 he has played at the most famous spanish island Ibiza where he played at Grial Club and Pacha Hotel. In May 2014 he was on the second place in the worldwide dj competition Burn Residency from the region Czech/Slovakia. In August 2015 he appeared as one of three Czech DJs on one of the biggest events in the world - Street Parade in Zurich. In May 2016 he played at the 20th best club of the world – Noa Beach at Croatia during the Spring Break party. He is the resident DJ of Prague clubs Duplex and Atelier.


www.soudcloud.com/tokatko

www.mixcloud.com/tokatko/

www.facebook.com/djtokatkoDJ Runky

Styly: d'n'b

Promotér, DJ a zakladatel pražské LiquidDnBCrew. Je majitelem facebookové stránky Liquid Drum and Bass, která má do dnešního dne něco přes 60 tisíc fanoušků a patří tak mezi vůbec největší celosvětové FB stránky věnující se tomuto žánru. I právě díky této platformě později zakládá na scéně již dobře známé djské uskupení LiquidDnBCrew, ve kterém působí od začátku jako promotér a nyní i jako DJ. S DJingem začal teprve na začátku minulého roku a stále tak nabírá zkušenosti, jeho selekce a cit pro hudbu ho již však dostali na spoustu větších i menších eventů po Praze i mimo ní. V neposlední řadě i na rezidence Liquid Flights a Double Trouble pořádané nebo spolupořádané jeho domácí crew.

www.facebook.com/LiquidDnBCrew/

zdroj: www.drumbassterds.cz/news/new/pondelni-rychlovka-s-runky/


Parallel Activity

Styly: drum´n´bassProjekt oficiálně vznikl v červnu 2012. Jeho historie se však začala psát už o několik let dříve, když se poprvé za gramofony potkali pražský DJ Frock a MC Dawe. Protože si oba dva od počátku neobyčejně sedli po hudební i lidské stránce, následovala řada společných úspěšných vystoupení, během kterých se spolu začali dokonale sžívat. Posléze se na české drum ́n ́bassové scéně objevil velmi talentovaný mladý DJ Neighbour, který se čím dál častěji začal objevovat po jejich boku a zanedlouho se ukázal být jejich nedílnou chybějící součástí. Společné myšlence utvořit oficiální hudební formaci pak už nestálo nic v cestě a byla jen logickým vyústěním jejich dlouhodobých zkušeností z akcí a celkového hudebního i lidského souznění.
Společně mají za sebou již řadu úspěšných vystoupení po celé ČR, z těch nejprestižnějších např. Let it Roll Openair 2013 a 2014.
Individuálně pak za více než 14 let působení na taneční scéně nasbírali řadu zkušeností během hraní po českých klubech, na letních festivalech, i v zahraničí a jsou zároveň velmi aktivními promotéry vlastních parties, kdy uspořádali nespočet klubových a openair akcí, z těch největších např. CzechPoint Openair Festival, Čáry Fest, CzechPoint v klubu Abaton, N:Xtra a mnoho dalších.
Každé jejich vystoupení je čistou improvizací založené na svižných a energických back2back mixech, které doprovází MC Dawe svým nezaměnitelným vokálem, stage performance a hrou na trumpetu s použitím MIDI efektů. Prezentují se zejména současným syrovým deep,
neurofunk, techstep soundem, ale do jejich krevní skupiny patří rovněž i liquid funk a inteligentní formy drum ́n ́bassu.
K mixování využívají digitální vinyl systém Traktor Scratch Pro a klasické gramofony, na které i v dnešní době nadvlády CD playerů a nejrůznějších DJ konzolí stále nedají dopustit.


www.facebook.com/parallel.activity.cz

Rich FD

Styly: sax


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO