CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 16.4.2012

Freestyle Mondays

Datum akce:
16.4.2012

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Yofre (hip hop)
 
DJ Bodisan (progressive trance)

V dubnu dorazí na Freestyle Mondays víc než zajímaví hosté a budou to Zverina a jeho parťák Shomi aka Freestyle Assasins. Oba pánové jsou skvělí freestyleři a chystají pro vás show, kde si zajamují i s živou kapelou.

Nebude chybět ani kapela Sounday, Flowe nebo Metoděj a Dozer-ty všichni jsou tu především pro všechny příchozí MCs,zpěváky a beatboxery.

Pokud se zúčastníte jamu a chopíte se mikrofonu, můžete mít vstup Freestyle Mondays zdarma,stačí se zaregistrovat nezi Freestyle Mcs na: http://freestylemondays.cz/fm-mcs/registrace/.

Na webu http://freestylemondays.cz/ najdete i všechny informace o tomhle licencovaném mejdanu, který se koná zároveň v NYc nebo ve francouzském Štrasburgu.

Vstup v předprodeji bude stát 80,-Kč a na místě se vejdete do 120,-Kč ...

Fb event: www.facebook.com/events/125032184288382/

INTERPRETI

DJ Yofre

Styly: hip hop

DJ YOFRE je pražský rodák, který se pohybuje zatím především na undergroundových akcí. Působil jako resident v klubu Pantheon, kde každé ponělí kryl záda freestylujícím MCś a doposud je pro party tohoto typu vždy jistotou a značnou oporou. Rovněž nevynechá žádnou příležitost, aby podpořil dobročinné akce a pravidelně je hostem benefice STOP ZEVLING. Právě díky svému přístupu k hraní měl tu čest předskakovat v loňském roce samotným Deliquent Habits.

DJ Bodisan

Styly: progressive trance


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO