CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 30.3.2019

BASS OVERDOSE_System Hacked

Datum akce:
30.3.2019

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Tephra & Arkoze (uk) (d'n'b)
 
Beast:Season (deep)
 
Minikin (sk)
 
Audiocuts (d'n'b)
 
DJ Opaque (sk)
 
Mia (sk) (d'n'b)
 
Luménia Live

Bass Overdose_System Hacked w/ Tephra & Arkoze /UK/

Sobota 30/3 ve znamení Drum & Bassu


Každý víkend je tu stejná otázka, na jakou party se vydat? Jsou toho mraky a není lehké se rozhodnout. Aspoň jednu sobotu  byste ale měli obětovat a dorazit do Undergroundu Chapeau Rouge a okusit atmosféru akce Bass Overdose. Na nadcházející edici s podnázvem "System Hacked" uslyšíte headlinery Tephra & Arkoze.
 

Talentované anglické producentské duo Tephra & Arkoze spojilo síly před 8 lety. Dva roky poté přišli s prvním releasem na skvělém labelu Proximity Recordings a od té doby nám servírují deep a soulful lahůdky s pravidelných intervalech. Mají za sebou několik dechberoucích alb vydaných na labelech jako Invisible, Vandal, Engage Audio nebo Addictive Behaviour. V součastnosti je jejich domácím labelem Dispatch Recordings, na kterém jim nedávno vyšlo zcela nové EP 'In Life'. Toto EP vzbudilo pořádný rozruch a pomohlo zařídit hned několik mezinárodních bookingů, mezi které patří i ten náš. Kluci spolu s jejich 16ti letou praxí v mixovaní přijedou do Prahy vůbec poprvé a ukážou nám jak to ve Velké Británii na akcích podobného stylu chodí!

 

Nebude chybět ani kvalitní český a slovenský support. Kdo by se netěšil na Beast:season (Beast Jane + Fourseason), kteří dokáží svou energii a láskou pravidelně v Undergroundu roztančit pražské publikum svým výběrem deepů, rollerů a liquidů. Jejich pozvání přijal i další páreček, který to umí za mixem pěkně rozjet, a to Opaque & Mia ze Slovenska. Oslovit by vás mohla začínající a  velmi nadějná DJka, členka největší slovenské crew Trident.sk, Minikin. V neposlední řadě tu máme ostřílené pražské DJe Audiocuts, kteří se taktéž drží deepového konceptu akce. Novinkou je vokalistka Luménica, která okoření opening set páru Beast:Season.

Jak už je na Bass Overdose tradicí, pro celou noc jsme zvolili téma, do kterého sladíme Underground stage. Vzhledem k minimalistickému, deepovému repertoáru jsme se rozhodli pro počítačové téma a přenést vás pomocí vizuálů a dekorací do hackerského doupěte. 

 

Vstup: 100,-
Začátek: 21:00

INTERPRETI

Beast:Season

Styly: deep

Beast:Season je mladý DJský pár pocházející z Prahy.

Je tomu už 12 let co se Fourseason ponořil do světa Drum & Bassu. Vždy toužil po tom podělit se i s ostatními o tak skvělou hudbu a proto založil YouTube channel, kde sdílí jeho oblíbené liquidové tracky s vlastní grafikou. https://www.youtube.com/user/fourseasondnb
Jak šel čas, naučil se mixovat a začal hrát na akcích v Plzni a v Praze. Jeho sety z edice SoulDeerSeason a DopeDeerSeason určitě stojí za poslech! Je také spoluzakladatelem Deep Dreamz crew. Začátkem roku 2016 se ve své bývalé crew Urban Scalp setkává s novou členkou Beast Jane a zamiluje se do ní. Beast Jane má vztah k hudbě taktéž od útlého věku. S hraním začala roku 2014. Je pořadatelkou akce Bass Overdose a residentem klubu Chapeau Rouge. S hraním začala před 4 lety a nyní se věnuje i produkci, kterou studuje na univerzitě v UK.
Oba dva nyní tvoří DJské duo. Jejich selekce se většinou skládá z rollerů, deepu, či liquidu. Hrají hlavně v Praze v klubech jako Chapeau Rouge, Storm a Cross, ale také mimo Prahu, hlavně v Liberci, Plzni a Beast Jane v Southamptonu (UK). Minulý rok (2017) si oba zahráli i na letním Let It Rollu a letos na Trident festivalu na Slovensku.


www.facebook.com/beast.season/


DJ Opaque (sk)

Ostřílený DJ a promotér, svého času úspěšného projektu EPIC BRAINS, s už skoro 10ti letou praxí.

Mia (sk)

Styly: d'n'b

Táto mladá, 19 ročná kvázy "neskusená" djka je dokonale pripravená a vyskillená vďaka jej mužovi, veľkej hlave Epic Brains crew, tatkovi Opaque-ovi. Stihla si už ale zahrať samostatne v Prahe s obrovským úspechom a feedbackom a takisto supportovala svojho muža na niekoľkých slovenských a českých parties. Spod rúk jej lezú šťavnaté, temné a masívne deepy, rada to kombinuje aj s liquid deepom a dokáže ti urobiť z toho veľmi veľký hudobný zážitok.

www.facebook.com/MIA-SK-219792151903827/ 

www.mixcloud.com/_M_I_A_/ 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO