CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 13.3.2018

PARTYLICIOUS

Datum akce:
13.3.2018

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJane Lu Michell (r´n´b)
 
DJ LU2 (hip hop rap)

 

INTERPRETI

DJane Lu Michell

Styly: r´n´b, hip hop

LuMichell začínala v DJské formaci Pussycats v roce 2004. Později se osamostatnila a rozšířila svůj repertoár z původního R`n`B a hip-hopu o oldschoolové funky, kterým nyní zpestřuje své sety.

Zahrála si v předních pražských i mimopražských klubech, z pražských určitě stojí za zmínku Radost FX, Duplex, Face to Face, Mecca, Chateau Rouge, Karlovy Lázně, Demínka, M1 či N11. V Retro Music Hall si dokonce zahrála jako předskokanka Mobb Deep (New York, USA)! Z mimopražských klubů nejčastěji navštěvuje královéhradecký Event Club, teplický klub Unico a v neposlední řadě také Liberec a Plzeň. Nejdále si její sety mohli o loňských prázdninách vychutnat návštěvníci klubu Bonsai na rumunském pobřeží. Zúčastnila se také DJské soutěže Party Kingz, kde si zahrála spolu s předními domácími party DJs.

Pro luMichell je největší satisfakcí, když se lidé na jejích parties dobře baví, a energii, kterou jí předávají svým tancem, se jim snaží mnohonásobně vrátit tím nejlepším, co R`n`B, hip-hop a funky nabízí. Její sety vás určitě nudit nebudou, protože vám naservíruje pestrou směsici hitů, které prostě musíte slyšet!

http://www.djlumichell.com/

DJ LU2

Styly: hip hop rap

DJ LU2 není žádný nováček, hraje 5 let a je znám především jako party DJ, v minulosti hrál například s horror corovou formací Luk a Šíp a v posledních 2 letech se vyšvihl mezi nejfrekventovanější jména hip hopových akcí, z jeho desek se line především hip hop a R&B, ale zabrousí i do funku nebo dance hallu. Tento rodilý Jihočech si zahrál vedle takových jmen jako je Nironic, Rasco, H16, Dj Wich, Kontrafakt  a mnoho dalších. DJ LU2 je zkrátka buďto milován nebo nenáviděn. Během nedávné doby však nastal v hraní tohoto mladého, v současnosti již několikaletého Pražáka zásadní obrat a vrhnul se na technický DJing, tvrdě trénuje a vysloužil si tak respekt od lidí, kteří mu dříve nemohli přijít na chuť. Mezi své djské oblíbence DJe LU2y patří Q-BERT,A-Trak,MixMasterMike,DJ Rafik , český DMC vítěz DJ Five nebo DJ MAZTAH. Důvodem proč jsme si ho vybrali je právě množství vášní, které jeho jméno vyvolává, ale především jeho schopnost být skvělým party bavičem a jeho balancování mezi hraním na komerčních mejdanech a zálibou ve skratchování a turntablismu.

links:http://www.myspace.com/djlu2


www.facebook.com/DJLU2Official

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO