CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 1.3.2013

CREATIVE

Datum akce:
1.3.2013

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Björn Wilke (ger) (dub)
 
DJ Subgate (minimal)
 
Dj Nkyp (elektro)
 
DJ Marty Fish (house)
 
DJ Finidi (house)

Creative party se hlásí se svým březnovým dílem 1.3., na kterém vystoupí německý bard Bjorn Wilke!

Special Grower a Hell Studio vám přináší další nabitý večírek Creative, na kterém se představí zástupce labelu Kaato – Bjorn Wilke /Ger/, Subgate, Marty Fish, Nkyp, Kifli a Finidi.

Německý producent a dj Bjorn Wilke přijíždí opět do České republiky! 1.3. přiveze čerstvý sound z domovského labelu Kaato a spoustu dalších tracků, které vás zaručeně rozhýbou! Tento osobitý a sympatický Němec se v minulosti na eventu Creative představil již dvakrát a jeho vystoupení bylo vždy zárukou kvalitního večírku! Na elektronické scéně se pohybuje již od roku 1994 a start jeho kariéry je úzce spjat s věhlasným klubem Space na Ibize. Od té doby procestoval více jak 40 zemí a jeho produkce je pravidelně vydávána na labelech jako je Get Physical, Kaato, Connaisseur, Level Non Zero, Hypnotic a spoustě spoustě dalších.
O support se postará dvojice rezidentů Creative party, kterou je Subgate, Nkyp a jejich hosté Marty Fish, Kifli a Finidi, kteří dokreslí parádní atmosféru tohoto populárního večírku!

Pokud jste příznivci rovných beatů ve všech jejich podobách, poznamenejte si datum 1.3. do vašich party kalendářů!

Kompletní informace naleznete na facebooku https://www.facebook.com/events/283446918444668/

Oficiální afterparty proběhne tradičně v klubu Studio 54 – Hybernská 38, Praha 1.


INTERPRETI

DJ Subgate

Styly: minimal, techno

Dj Subgate vlastním jménem Ondřej Beránek odstartoval svou kariéru v roce 2001. Z počátku se prezentoval dynamickým a nekompromisním technosoundem. Díky talentu se za relativně krátkou dobu prosadil především na severu Čech, kde se stal rezidentem dnes již legendárního libereckého klubu Liquid a vystoupil na řadě prestižních parties v tomto regionu.
V roce 2003 ho pod svá křídla přijala agilní agentura Dynamic line známá pořádáním prestižního letního festivalu s originálním konceptem Shotgun Euro. Rok 2004 byl pro Subgatea dalším krokem vpřed. Se svým recordbagem objíždí větší i menší kluby po celé České republice, je hostem několika rádiových pořadů, stává se spolupořadatelem festivalu Shotgun Euro a jeho nejsilnějším zážitkem je vystoupení po boku amerického dje a producenta Donella Knoxe v ostravském Fabricu.
V roce 2005 přechází jako dj pod bookingovou agenturu Encorebooking a je součástí dnes již zaniklého dvoučlenného projektu Subrez, s kterým vystupoval ve speciální 4 decks show. Tento rok je pro Subgatea zásadním v jeho vnímání hudby, kdy se aktivně seznamuje s minimal technem a jeho doposud prezentovaný sound se výrazně mění a vyvíjí.

V nadcházejícím roce se díky flexibilitě objevuje jeho jméno na lineupech jak minimalových parties, tak akcích zaměřených na techno. Na sklonku roku vystoupuje na prestižním třídenním halovém festivalu 901 electronicbeats.

S rokem 2007 přichází další důležitá etapa jeho kariéry. Je pohlcen novou vlnou electro a progressive housu. Vystupuje řadě pražských klubů jako jsou například Le Clan, Bukanýr nebo Pekelnej bar, kde se stává rezidentem úspěšné party Creative. Tentýž rok přijímá nabídku vystoupení na seriálu akcí Vodafone fér klub na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde vystupuje po boku Lexy & K Paul nebo Xpress2 a podílí se také na produkci těchto akcí. Jeho jméno se objevuje na lineupech Warm up parties k legendárnímu domácímu festivalu Cosmic Trip a menších open airech regionální úrovně.
Na podzim roku 2007 se stává spolupořadatelem úspěšných afterparties po světoznámých halových akcích jako jsou Transmission nebo Sensation White v pražské Retro Music Hall.
Rok 2008 je pro Subgatea rokem plným změn a důležitých okamžiků. Se svým recordbagem odjíždí na dalekou Sri Lanku, kde vystupuje na nespočtu Beach parties. Podílí se na pořádání afterparties v pražské Retro Music Hall a zároveň na dalším ročníku festivalu Shotgun Euro.
Jeho sound prochází opět zásadními změnami a pohybuje se na pomezí minimalu, tech-housu a techna s prvky electra. Jeho základnou je především hlavní město Praha, kde vystupuje v prestižních klubech jako jsou Roxy, Mecca, Vertigo, Retro Music Hall, Občanská Plovárna, Zero bar, Havana club nebo působivý Central Station.

V současnosti úzce spolupracuje na společných projektech s djane Katie. Za zmínku stojí společné mixované cd We love it minimal, projekt ,,Kyvadlo´´ a společná rezidentní noc Creative, jejíž úkolem je kromě spojení taneční scény s uměleckou scénou udělat party nevšední a originální. Mimo těchto aktivit si pořizuje domácí studio a začíná produkovat vlastní hudbu, která je nezbytná pro jeho budoucí vývoj.
Kromě djingu je píšícím redaktorem pro přední server Techno.cz mapující českou elektronickou scénu.
DJ Subgate started his career in 2001. Thanks to his talent, in a relatively short period of time he made a name for himself in northern Bohemia where he became resident of the now legendary Liquid club. In 2004 Subgate was again a step ahead – with his box of records he travelled to play large and small clubs throughout the Czech Republic and guested on a number of radio shows.In 2007 he received an offer to play at a series of events from Vodafone at the Karlovy Vary International Film festival, where he performed with Lexy & K Paul and X-Press 2.. His name appeared on the line-up for successful afterparties following world-reknowned mega-parties such as Transmission and Sensation White. 2008 was again for Subgate a year full of changes and important milestones. He took his record box over to distant Sri Lanka where he played at numerous beach parties. He based himself in the capital city of Prague where he performed at prestigious clubs like Roxy, Mecca, Chapeau or Retro Music Hall.In 2009 and 2010 he has been booked for top Czech festivals and parties Cosmic Trip, Summer of Love, High Jump, Pleasure Island, Machac or Christmas party where he performed with a lot famous artists from all over the world . Apart from occassional gigs abroad he has also be intensively working on his own musical production. In 2010 he performed for the 2nd time in Swiss and he took his record box to Costa Rica and he released his firts own track Memories on Nightphunk rec. In these days he is a part of the prestigous parties at wellknown clubs in the capital as Roxy, Studio54, Mecca, Chapeau rouge and festivals & parties in Czech republic.
Subgate supported Djs/projects such as: Kabuto & Koji, Marko Nastic, Space djz, Mike Monday, Milton Jackson, Mark Dynamix, Lexy & K Paul, Murat Kilic, X-press2, Alexander Kowalski, Daniel Stefanik, Exium, Mario Ranieri, Shades of Gray, Exium, M.I.K.E, Innigo Kennedy, D-Pulse, Roland van der Torn, San, Deepchild, Max Duley, , Female, Paul Damage Bailey.
more info at
www.djsubgate.com
myspace.com/djsubgate


Dj Nkyp

Styly: elektro

Dj N-Kyp (Creative/CZ)
Dj N-kyp, vlastním jménem Martin Soukup se poprvé postavil za gramofony v roce 1995, co by první Dj hrající v Brně na gramofony. Mezi jeho největší úspěchy patří hraní na legendární Love Parade, vystoupení ve Španělsku, Bělehradě, Srí lance či Thajsku. Byl rezidentem promo party k filmu Acid House v pražské Roxy. Jako většina dj´s jsou jeho začátky spojené s housovými rytmy, postupem času se oddává energičtějšímu a dynamičtějšímu technu a jeho klidnější odnoži – minimalu. Za svojí kariéru vystoupil s dj´s jako jsou: Jay Denham, Jeff Mills, Chris Liberator, Rokis nebo Pacou.

www.facebook.com/DJ-Nkyp-188538952973

DJ Marty Fish

Styly: house

Marty Fish se jako většina dlouho pohupoval po tanečním parketu coby návštěvník. V roce 2006 se setkává se skupinou clubberů tvořících vlastní, značně nezávislé a divoké mejdany Follow The Signals, což ho motivuje k nákupu vlastní techniky.
Martyho hudba je především o stylu moderní house music v mnoha podobách. Jeho accapella housíky, hrátky s fadery a efekty nenechají nikoho bez odezvy! Stal se residentem známých večerů a nocí jako Steam, pořádaný v klubu Radost FX, pravidelně vystupuje také na afterparties ve Studiu 54. Dále vystupuje na akci Zodiac, příležitostně hraje v Pekelném baru a v Kladenském musicbaru BPM. Minulost ho pojí i s klubem Prdel, kde pořádal vlastní večer Future Sound of Prague.
Marty Fish však zároveň i pořádá vlastní taneční večery s názvem Be Fresh, pořádané v Martinickém Paláci, kde vystoupil po boku českých DJs jako Orbith, Aiffel, Michael C, Michal Poliak, Enrico, Pete Walk...
Jeho parties jsou stavěné s láskou a nadšením a snad také proto začínají být stále více a více známější po Praze a okolí..

www.martyfish.cz/

DJ Finidi

Styly: house

Vlastním jménem Jiří Šnajberk
Narozen 6. prosince 1983
Styl hudby: house, progressive, elektro, minimal
Vše začalo v roce 2001, poté co se Jirka Šnajberk poprvé setkal s elektronickou hudbou, a to na jednom z největších evropských letních festivalů Love Parade 2001. Taneční muzika ho natolik pohltila, že se po ročním době trénování poprvé představil se svým techno setem jako DJ Finidi vršovickém Vnitřním kruhu na jedné z tehdejších akcí. Ta se poté do roku 2003 stavái jeho první rezidentní nocí a mezi hosty například nechyběl ani DJ Rewis. Mimojiné se objevuje v CZ Beatu jako hos Dje Schmuka a (nejen) v tomto klubu se nechává bookovat na narozeninové party .
V témže roce – 2003 – začíná vystupovat v klubu Touster v rámci řadových nocí. Poprvé se také představil posluchačům, živě do éteru v rámci vysílání legendárníhoradia Akropolis
V roce 2005 získal hraní na narozeninách známého undergroundového klubu Cross, kde jako headliner vystoupil Paul Bailey.Taktéž stojí za zmínku i jeho vystupování v již dávno zaniklém klubu Známá firma na Žižkově.
Postupně začal přidávat i další styly …další styly od funky house přez progressive až po elektro.

zdroj: www.idj.cz/finidi/
www.matthew-finidi.com/biography.htm

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO