CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 12.2.2022

The Sheepdogs (ca) - Live Concert

Datum akce:
12.2.2022

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
The Sheepdogs (ca) (rock'n'roll)

Kanadská skupina The Sheepdogs stojí na osvědčených hudebních základech. Klasická třítaktová harmonie vedená dvěma kytarami, jižanské rockové boogie, vzpomínky na uvolněnost psychedelického rocku v čele s nezaměnitelným hlasem Ewana Currieho. V kombinaci s jejich kovbojskou vizáží jsou dokonalým ztělesněním revivalu klasického rock'n'rollu. The Sheepdogs jsou na scéně od roku 2004, vydali celkem šest alb a jsou držiteli čtyř výročních kanadských cen Juno Awards. Zlom v jejich kariéře přišel v roce 2011, kdy vyhráli fanouškovskou soutěž o titulní stranu magazínu Rolling Stone, jejich čtvrté eponymní album z roku 2012 zdolalo vrchol kanadské hitparády. Letos The Sheepdogs vydali nový singl Keep on Loving You, který je předzvěstí v pořadí sedmého alba, které vyjde ještě letos. „Doufáme, že vás tahle nahrávka v časech smutku a potíží potěší. Keep on Loving You je o hledání útěchy v naší osobní svaté trojici: rodině, přátelích a rock'n'rollu."

Vstupenky: fource.cz/cs/events/the-sheepdogs-22/

 

(en)

Built on the solid, classic rock foundation of three-part harmonies and dual guitar leads, Canada's The Sheepdogs blend Southern boogie rock, groove-based psychedelia, and bluesy barroom swagger into a modern rock & roll revival. Based out of the Saskatchewan city of Saskatoon, the group released three full-length independent albums before appearing on the cover of Rolling Stone in August 2011 after winning the magazine's "Choose the Cover" competition. This year The Sheepdogs released Keep on Loving You, the band's first new music in three years.  It will be part of The Sheepdogs' new EP No Simple Thing, which is set to drop May 28. "I hope folks get a lift from Keep on Loving You. In times of trouble or sadness, we can find comfort and solace in what is my personal holy trinity: family, friends and rock'n'roll."

INTERPRETI

The Sheepdogs (ca)

Styly: rock'n'roll

Kanadská skupina The Sheepdogs stojí na osvědčených hudebních základech. Klasická třítaktová harmonie vedená dvěma kytarami, jižanské rockové boogie, vzpomínky na uvolněnost psychedelického rocku v čele s nezaměnitelným hlasem Ewana Currieho. V kombinaci s jejich kovbojskou vizáží jsou dokonalým ztělesněním revivalu klasického rock'n'rollu. The Sheepdogs jsou na scéně od roku 2004, vydali celkem šest alb a jsou držiteli čtyř výročních kanadských cen Juno Awards. Zlom v jejich kariéře přišel v roce 2011, kdy vyhráli fanouškovskou soutěž o titulní stranu magazínu Rolling Stone, jejich čtvrté eponymní album z roku 2012 zdolalo vrchol kanadské hitparády.www.thesheepdogs.com/ 

www.facebook.com/thesheepdogs/ 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO