CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 22.2.2020

TRASH GANG

Datum akce:
22.2.2020

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Forgen
 
DJ Pepis
 
DJ Bbb
 
DJ Parael
 
Them Darned Teenagers (this will hurt)
 
Cyper Sound (house/bassline)
 
Johnny Caress

TRASH GANG W­/FORGEN, DJ.BBB &  PEPIS

 

Sobotu 22.2.20 si poznamenej do diáře. Únorový Trash Gang v Chapeau Rouge se totiž ponese ve znamení The Magu. Za DJským pultem se vystřídají Forgen, BBB a Pepis. O zbytek večera se pak postarají rezidentní  DJs  Chapeau Rouge Them Darned Teenagers, Cyper Sound a Johnny Caress

Klasicky špinavý sound Trash Gangu se tentokrát přesune z Undegroundu do prostředního patra. Těšít se tak můžeš na skvělý zvuk i vymazlená světla v nově zrekonstruovaném Dance Flooru.

V DJské kleci můžeš sledovat v akci prostějovského rodáka, dje, rappera a moderátora Forgena, Pepise, jehož set jsi mohl slyšet třeba na pražském vystoupení Night Lovella, a dje a producenta BBB, který ti naservíruje nejčerstvější grime a baseline.

Od členů Trash Gangu v podání Them Darned Teenagers, Cypera a Johnnyho  Caresse  pak můžeš jako vždy očekávat pořádnou rychtu.

Fb událost: www.facebook.com/events/756722031513387/ 

INTERPRETI

Them Darned Teenagers

Styly: this will hurt

Dvojice Djs a producentů tvořená Ianem a Katy se na scéně pohybuje od roku 2012. Ve své tvorbě se inspirují napříč hudebními žánry a jejich tracky vyšly na amerických vydavatelstvích jako je Sex Cult Records nebo Calamity of Noise Records.

Mají za sebou tour po Spojených státech s Designer Drugs (Porn and Chicken, Evil Olive, Chicago; Electric Circus, Tulsa; Riot Room, Kansas City; The Other Side, Wilkes Barre), hráli také v Holandsku (Beats n Bass, Eindhoven), Německu (Kiddo, Mnichov & Normal, Berlin) a ve Slovensku (Bass Down Low, New Spirit & Subclub).

Pravidelně vystupují v Praze jako rezidenti pražského klubu Chapeau Rouge.

Jejich nejnovější mixtape si můžete přehrát tady: www.youtube.com/watch

____________________________________________________________________

Djs and producers Them Darned Teenagers were firstly introduced to Prague club scene in 2011.

The motivation to mix everything that electronic music can offer gained them strong audience and added a special touch to their sets, that gradually shaped a solid sound on which is their current own produced music based.

For 4 years Them Darned Teenagers are holding their own residential dance party in Chapeau Rouge club in the centre of Prague with stable attendance between 200 to 350 people. They are also being sponsored by Plenty Cash clothing and Kytary.cz & Novation.

After performing in clubs in central Europe and Germany they were touring USA in spring 2016 spinning decks in clubs in Illinois, Pennsylvania, Missouri, Maryland and Oklahoma. In May they released single on Sex Cult Records and plan on releasing more singles soon.

www.facebook.com/themdarnedteenagers

www.themdarnedteenagers.net/

soundcloud.com/them-darned-teenagers/inbasswetrustCyper Sound

Styly: house/bassline

Dj a producent původem ze severních Čech, jeden z členů crew Trash Gang a rezident pražského klubu Chapeau Rouge, jehož sety se dají nazvat nejlépe výstižným slovem : diverzní.
V oblibě má především tvrdší beaty, ale nepohrdne ani groovem či deep soundem.

Pravidelně vystupuje v klubech, ale také na velkých open air festivalech, jako je Let It Roll nebo Hip Hop Kemp.
V roce 2016 vydal své první dva debutové singly Earthquake a Wildfire.

www.facebook.com/CyperSound/ 

soundcloud.com/cypersound

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO