CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 1.2.2013

Re:dress

Datum akce:
1.2.2013

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Beastie Bass (DJanes Adlet & E-lite) (electro)
 
Eva Estrada

James Cole (Supercroo, DJ set), Kato (Prago Union, DJ set), Beastie Bass, Eva Estrada
1. února 2013 od 22.00 hodin, CHAPEAU ROUGE, Jakubská 2, Praha 1
Cena: 50 Kč (vstup do obou pater)
Facebook: http://www.facebook.com/redress.cz
Event: http://www.facebook.com/events/395896317168985/

Blízký vztah k baleným cigárům, zvětralýmu pivu a kraťasům ze starých džínů po tátovi, se tady automaticky dědí z generace na generaci a žádná z těch věcí ještě v našem malým světě nestačila zestárnout natolik, aby ji někdo další musel znova objevovat. Místní hipsteři to proto mají dost těžký. Navíc jsou natolik zaměstnaný spisováním blogýsků pro svý čtyři kámoše, že si asi ještě nestačili uvědomit, že existuje něco jako širší společnost.

Hipsterství nám ale nedá spát stejně, jako prezidentský volby, a vnitřně cítíme, že se s ním musíme vypořádat. A potřebujem vaši pomoc! Nejde jenom o to, abyste na náš profil sdíleli přiblblý fotky a navzájem si lajkovali statusy. Pár hipsterů nám totiž přebralo holky a my pořád nedokážem pochopit proč. Takže musíte přijít a sdílet s náma náš hejt nebo nás naopak přesvědčit o tom, že i hipsteři maj právo na život a jsou fajn.

Otázka samozřejmě je, co vám nabízíme my. V prvý řadě je to trochu jiný koncept, než na jaký jste asi běžně zvyklý. Tzn. žádný postávání v koutě, opíjení se na baru a okukování/kritizování ostatních účastníků (i když rozumíme, že je to snadný). Naše party se jmenuje RE:DRESS a pokud to náhodou nevíte, je zhruba o tomhle: vezměte si na sebe něco, co můžete postrádat (např. šátek, kravatu, náramek atd. - ještě lepší bude, když to bude korespondovat s hipster tématem – jestli nevíte, co to je, mrkněte třeba sem), přijďte do Chapeau a až uvidíte/zazní znamení, vyměňte si danou věc s někým, kdo je vám sympatický.

Slibujem, že vás nikdo do ničeho nebude nutit. Pokud doma náhodou nenajdete žádnou přebytečnou tretku, co byste mohli postrádat, máme pro vás připravenou tunu bizarních kousků v naší antišatně, kde si stoprocentně vyberete.

Další bod, který vás asi zajímá, jsou lidi, co se budou starat o to, abyste na parketu neusnuli nudou. V prvý řadě je tady James Cole. Netušíme, nakolik je tenhle člen Supercroo IN nebo hipster, ale v jedný pecce rapuje o tom, že nesnáší děvky, co nosej holínky, což nám bylo sympatický a usuzujem z toho, že by mohl mít i nějaký hodnotný přehled o módě. Doufáme, že přijde ve stejným vohozu jako Kapitána Láska a nebude to úplně debilní. Další pán na ho(u)lení (ehm) bude Kato, popravčí Chaozzu, vůdčí osoba Prago Union a kluk, který všechno vidí v (jasných) barvách. V rukávu máme ještě Beastie Bass (dvě sympatický blondýny, víc nepotřebujete vědět) a Evu Estradu (jedna sympatická blondýna, a ano, tohle vám bude muset stačit).

Ještě jednou v kostce: RE:DRESS 04. Chapeau Rouge. 1.2.2013. Převlíkání. Tentokrát ne Tata bojs, ani Toxique, ani Kazety, ale James Cole a Kato. Hipster téma. Dvě patra. Vstup 50 Kč. Těsíme se!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO