CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 20.2.2012

Freestyle Mondays

Datum akce:
20.2.2012

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Shock O' (hip hop)
 
DJ Watra (hip hop)
 
DJ F.I.L.
 
DJ Back (hip hop)

Lara 303 zadiktuje už v pondělí na Freestyle Mondays

Freestyle Mondays je mejdan především pro MCs a všechny, kteří chtějí vzít mikrofon do ruky a zajamovat si s živou kapelou i DJs. Každý měsíc se tu na pódiu potkávají MC, beatboxeři, zpěváci a muzikanti bez ohledu na svůj mateřský jazyk nebo příslušnost k hudebnímu žánru.  Únorové Freestyle Mondays proběhne v pondělí 20.2. v Chapeau Rouge a jako host vystoupí nejrespektovanější female MC  u nás - Lara 303. Tahle slečna, která spolupracovala se jmény jako jsou Monika Bagárová, Idea, Nironic nebo United Flavor, se před pár dny přestěhovala z Brna do Prahy a svojí premiéru v novém domově si odbude právě na tomhle mejdanu.

Premiérové vystoupení to bude i  20.února i pro novou doprovodnou kapelu, pražské Sounday, kteří zde představí i malou ochutnávku ze svého repertoáru a návštěvníci Freestyle Mondays se mohou těšit na kapelu v klasickém složení, obohaceném o klávesy. Zveme tedy všechny MCs, beatboxery, zpěváky, muzikanty a všechny lidi, kteří mají rádi domácí atmosféru a příjemné ceny i prostředí Underground podlaží v Chapeau Rouge. MCs, kteří se chopí mikrofonu, mají vstup zdarma, stačí se jen zaregistrovat na: http://freestylemondays.cz/fm-mcs/registrace/. V pondělí nesmějí chybět ani DJs, kteří se postarají o zábavu až do ranních hodin a budou tentokrát hrát v sestavě: jindřichohradecký DJ F.I.L., DJ Back, DJ Shock O´ a DJ Watra. Partnerem večera je Caney rum, který bude v celém klubu za speciální cenu. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na barech v Chapeau Rouge za 50,-Kč, na místě zaplatíte korun osmdesát. Všechny informace hledejte na: http://www.freestylemondays.cz/ a pokud nevíte, jak že to na Freestyle Mondays vypadá, zhlédněte sestřih z lednového vydání, kde jako host vystoupil Khomator!

Fb event: www.facebook.com/events/245880908816369/


Video z minulé akce:INTERPRETI

DJ Shock O'

Styly: hip hop

Pražský Dj, který má bohaté zkušenosti jako podpora MCs na freestyle jamech, ale současně je i skvělým party Djem na nemá problém roztancovat publikum a vyhecovat jej osvědčenými hity. Pražští MCs ho velmi dobře znají z open mic mejdanů a ti mimopražští ho mohli slyšet například na  Hip Hop kempu.

www.facebook.com/pages/Dj-Shocholatechocho/139339529425884

DJ Watra

Styly: hip hop

DJ Watra je nepříliš známý, ale tím spíše zajímavý a talentovaný mladý muž z Prahy. Je mu 26 let a jako DJ se věnuje především hip hopu a dalším urban music stylům. V současnosti hraje jako koncertní DJ s kapelami SPZ a DiaKritika. Za gramofony se objevuje i v rámci naší domácí noci Freestyle Mondays a v poslední době stoupá jeho hvězda strmě vzhůru!
Je také k vidění nejen na Freestyle Mondays, ale hojně svým hraním podporuje MCs na všelijakých mejdanech. Kromě hraní pro freestyle MCs je DJ Watra i skvělým bavičem, který vám pustí ty nejlepší hip hop a rnb pecky.

DJ Back

Styly: hip hop

DJ Back, původem ze severočeských Loun, začal s hraním v roce 2004, kdy si pořídil první gramofony a začal se učit míchat a scratchovat. Hrál na lokálních hip hopových mejdanech v Lounech a okolí. Spoluzaložil kapelu Zlotři (Pyroman,Back) a po přestěhování do Prahy se objevoval v klubech jako XT3, Palác Akropolis,Styx. 2x se zúčastnil soutěže v technickém djingu DMC Championship ČR/SK (2011,2012) Podporuje soutěž End of the Weak ČR, kde je jako rezidentní DJ. Spolupracuje s underground mc's (Crewní skupina,K.O.nty,Zlotři) je stálým Djem soutěže Jamasterap (soutěž ve flow a technice mc's).
Kombinuje hraní z klasických desek a DVS jako party DJ se zaměřuje na žánry hip-hop,funky,soul,break,80',90' v současné době se objevuje v pražských klubech jako například Chapeau Rouge, Cross club, Palác Akropolis,Signal...

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO