CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 27.12.2019

CREATIVE

Datum akce:
27.12.2019

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Deff (house)
 
DJ Rob Smile (deep house)
 
DJ Schwing (elektro)
 
Schwing Jr.
 
DJ Quickie (elektro)

 

INTERPRETI

DJ Deff

Styly: house


DJ Rob Smile

Styly: deep house

Rob se pohybuje na české taneční scéně od roku 2000. Vystupoval na věhlasných akcích jako Citadela, Creamfields, Probožská Jezera,festival Mácháč, Summer Of Love, Cosmic Trip a ve většině klubů po celé ČR, ale také i v zahraničí (např. Anglie, Německo, Francie, Dánsko a Slovensko). Rob si zahrál s většinou předních djs české taneční scény, ale i s částí té zahraniční. Bez nadsázky můžem říct, že je neodmyslitelnou postavou české elektronické scény. Jeho charisma a nepolevující náboj během jeho setů jsou synonymem skvělé párty.

zdroj: www.facebook.com/deepsmokedjs

www.mixcloud.com/rob-smile/

www.residentadvisor.net/dj/robsmile

DJ Schwing

Styly: elektro

Dj Schwing pocházející ze severočeských Teplic působí na elektronické scéně od roku 2002. Díky pořádání oblíbených housových parties v teplických klubech Comix a Palm Beach se stal Schwing matadorem severočeské housové scény. V roce 2006 je velmi ovlivněn severským zvukem a začíná se prezentovat dynamickým progressivem a minimalem. V jeho kariéře bylo zásadním zlomem seznámení s djem Quickiem, který mu na domácí scéně pomohl prorazit a realizovat se. Společně s ním vystupuje na významných místech naší klubové scény,kde prezentuje svůj osobitý a svižný sound. V roce 2004 vystoupil na legendárním festivalu Cosmic Trip a přízeň osudu mupřála to, že o pět let později se stává jeho promotérem a zároveňčlenem realizačního týmu Radical production s. r. o.

More info: www.myspace.com/schwinq

DJ Quickie

Styly: elektro

Po letech trénování na klasické piano objevuje kouzlo elektronické hudby a je jím pohlcen do té míry, že s partou přátel (dj T.H.C., Mountain, Boscolandigs) otevírá první, ryze undergroundový klubík na severu Čech, jménem Terrordrome, kde si po dva a půl roku utváří představu o tom, co a jak funguje. ovlivněn britskou a německou produkcí, za hřmotu gabby, hardcore-techna, acidu, trance a jungle zde přichází na svět i jeho pseudonym, který byl odvozen z tempa tehdejších stylů. Psal se rok 1993. Započatá spolupráce z teplickým promotérem A. Burgerem přináší první plody pořadatelské činnosti v podobě pravidelných parties v klubu Knak a úspěšné série akcí Tranzz, Bassement, Technox, atd, vše pod hlavičkou Radical. V rámci Radical Export Tour projíždí se svými dvěma soukmenovci většinu klubů v ČR. Souběžně probíhá kooperace s Technical Support djs. V roce '97 vzniká doslova na koleni první ročník festivalu Cosmic Trip, který nejen pojmenoval, ale vtiskl mu po dobu deseti let nezaměnitelný produkční charakter. Na sklonku roku 2003 končí v kostele Bartholomeus série akcí Holy Day a Holy Connect a sní i pořadatelská spolupráce s agenturou Radical Production, nadále přetrvává pouze rezidentura na CT a značka pomalu upadá v zapomnění. Mezitím už s jinou partou otevírá ryze elektronický alternativní klub Comix v areálu bývalé megadiskotéky PalmBeach a po dobu 4 let v těchto prostorách hostí další světová jména. Počátkem roku 2004 se Quickie stává členem agentury Bohemiansmusic a ve spolupráci s ní pak cestuje za oceán, kde v nejznámějších klubech Chicaga a Detroitu předvádí svůj vytříbený vkus a alternativní přístup k mixování. Jeho hudební výraz by se dal charakterizovat jako: techno s přívlastky groovy, funky, breax, minimal, experimental, detroit, deep, squeaky, atmosferické, idm, prostorné, nekompromisní, zábavné i záludné elektroniky. )))

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO