CHAPEAU ROUGE

MENU

Bar 22.12.2018

BASS FATS MUSIC

Datum akce:
22.12.2018

Patro:
Bar

DJs & Bands:
DJ Neighbour (drum´n´bass)
 
DJ Stanjah (d'n'b)
 
Rich FD (sax)
 
Emphonic (deep house)

INTERPRETI

DJ Neighbour

Styly: drum´n´bass

Na scéně jsem se začal pohybovat od roku 2007 a své první djské krůčky jsem realizoval spolu s djem Blofeldem, se kterým později zakládám vlastní crew Bass Bros. Pod její hlavičkou jsem působil tři roky a pořádal parties jako např. Underground Invasion, Drum Roll a Conflux, což byla residentní noc v pražském klubu Chapeau Rouge. Na začátku roku 2012 si dávám pauzu od hraní, která mi dodala hromadu energie a tak se po pár měsících vracím rychle zpět na scénu a přidávám se do 175bpm.cz, kde setrvávám pouze rok. Aktuálně se třetím rokem věnuji projektu Parallel Activity, s kterým jsem našel domicil v bookingu sety.cz.

Na party ode mě můžete slyšet jak promyšlený a inteligentní zvuk, tak svižný a energický. Ať se při svém mixu vydám jakýmkoliv směrem nikdy nechybí nádech deepu, který mě velice ovlivňuje. Od roku 2013 jsem okouzlen rovnými beaty, ve kterých jsem nalezl další rozměr djingu oproti drum and bassu.

Za dobu mého působení na scéně jsem si zahrál na známých klubovkách a open airech jako je Drumstation nebo Sun Festival a Let It Roll po boku djs jako jsou například Icicle, Black Sun Empire, Rockwell, Prolix, Zombie Cats, Dabs, Mortem, Axiom, Flowrian, Cabbie, Sub Zero, Paul SG, Jay Rome, Total Science, Matrix, Decon, Rowpieces, Carter, Need for Mirrors, Recline, Allied, B-Complex a další.

Rich FD

Styly: sax


Emphonic

Styly: deep house

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO