CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 31.12.2016

SILVESTR 2016

Datum akce:
31.12.2016

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Thomas Tesla (techno/house)
 
DJ Dan Cooley (Radio 1) (house)
 
Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records) (house/techno/electronic)
 
Lucas Hulan (Nightphunk) (house, techno)
 
DJ Yannick (house)

Na Silvestra vás v Chapeau rouge čekají jako vždy speciální dekorace, performance a program ve všech třech patrech klubu. Otevřeno bude od 20.00 do 8.00 a se svou vstupenkou se budete moct během noci vždy vrátit zpátky.

Lístky lze zakoupit na baru v Chapeau za 300,-

Vstupenky na místě budou stát 400 Kč.

Fb událost: www.facebook.com/events/1841638526078750/

On New Year's Eve you can enjoy 3 floors, 4 bars and 3 stages – each have another style of music. Open from 20.00 till 8.00. REENTER.

Now you can buy tickets on the bar only. Price is 300 CZK. On the spot 400 czk (cca 15€)

INTERPRETI

DJ Thomas Tesla

Styly: techno/house

Over the last 7 years Republic Artists and Wasabi Generals Records boss Tomasuchy AKA Thomas Tesla has slowly become an important part of London’s respected underground house & techno movement.

As a promoter, humble beginnings running intimate parties at Undersolo, Camden and Fortress Studios, Old Street gave birth to Republic Artists launch at Club Factory and over the past few years Republic Artists has grown into one of the capitals best loved techno events. Hosting parties at some of Londons key 1000 plus capacity venues, bringing some of the best boat parties the city has to offer which continually sell out weeks in advance, and giving a much needed platform for some of the exciting talent and established artists the UK has to offer

As a dj he has graced the turntables of all the major clubs in the capital, including now defunct legendary clubs Turnmills and The Cross, In 2007, he was invited to play in Thailand which included slots at the Full Moon Party, Koh Phangan and Green Mango, Koh Samui. The same year, his first ever appearance in Ibiza with a guest slot at Eden and Cream Amnesia on the terrace resulted in him being invited back each summer, with highlights including opening the main floor at Amnesia for Creams massive closing party and hosting his own events on the Island. Other gigs include trips to Czech Republic, Poland, Spain, Austria and South Africa.

As a producer, two releases under alias Thomas Tesla on Tanztone and Nightphunk recordings reflect his passion for the deeper side of house music while the creation of Wasabi Generals label and events show the need to bring those sounds to the club without distorting the techno ethos of Republic Artists and Tomasuchy.

Tomas continues to run his parties in London and Ibiza. This year focusing mainly on his record labels.

Thomas Tesla Promo Mix May / 2012
http://soundcloud.com/thomastesla/thomas-tesla-promo-mix-05-2012

http://soundcloud.com/thomastesla

http://www.residentadvisor.net/dj/thomastesla

DJ Dan Cooley (Radio 1)

Styly: house

Dan Cooley působí od roku 96´na vlnách pražského Radia 1. V současné době mu patří pondělní a páteční dopoledne, kdy to páteční provází posluchače převážně světem taneční hudby, včetně aktuálních novinek.

S klubovou kulturou je spjat už od začátku 90. let. V jeho setech je slyšet pestrá směs převážně houseových rytmů od deep house, přes funky, až po progresivně laděné desky

nebo breaky. Poslední roky si občas střihne i drumandbassový set, stylově většinou v liquidfunkovém rytmu.

Aktuálně je residentem pražských klubů Roxy, Chapeau Rouge a Radost FX.
Kölsch, Layo & Bushwacka!, 2Many Djs, Digitalism, Adam Freeland, Robert Babicz, Nick Warren, Tom Middleton, Spooky, Dave Angel, The Timewriter, Jimpster, Soul Of Man, Justin Robertson, Seb Fontaine, Jay Dee, Slam, Phil Kieran..to je aspoň krátký výčet jmen, kterým supportoval. V prosinci 2003 se stal jeho demosnímek nahrávkou měsíce v recenzi časopisu Xmag.

Sety ke stažení naleznete na www.sety.cz

V hlavním pracovním čase se Dan věnuje marketingu, PR a produkci.

www.djset.cz/dan-cooley

www.myspace.com/djdancooley


 

Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records)

Styly: house/techno/electronic

Michal Schwa jeden z mála českých DJs, který má kalendář plný prestižních zahraničních akcí a navíc stojí za uznávaným labelem (Beef records). V době, kdy už o úspěchu producenta elektronické muziky pranic nerozhoduje počet prodaných desek, se právě Michalův projekt Shades of Gray pravidelně umísťuje mezi nejstahovanějšími autory na DJském portálu beatport.com.

Jeho projekt Shades of Gray slaví se svým debutovým albem "Soul Machine" úspěchy po celém světě a prestižní časopis Dj mag zařadil toto album mezi 50 nejlepších elektronických alb roku 2012. I díky tomu Schwa spolupracuje s mnoha zvučnými jmény světové taneční scény (například Miguel Migs a Djuma Soundsystem) a jen za poslední stihnul hraní v Austrálii, Hondurasu, USA, Itálii, Londýně, Barceloně, Indii, Thajsku a také na mnoha domácích akcích.

Hudbou se začal zabývat díky tatínkovi, který je sám muzikant a který v Praze vlastní známé nahrávací studio (www.orm.cz). V roce 2004 se Michal stává spolumajitelem úspěšného progressivního labelu Tribal Vision, avšak na konci 2005 náhle mění svůj styl a zakládá vlastní inovativní vydavatelství Beef records. Na teto značce vydávají producenti jako Pezzner, Mike Monday, The Timewriter, Joyce Muniz, Inxec, Deepchild a další. Pres 6 let Michal strávil v Australském městě Sydney. Od roku 2011 je zpět v Praze a pravidelně hraje po cele Evropě, USA a Asii. V Praze ho můžete slyšet v klubech Roxy, Bukanýr, Le Clan a Chapeau Rouge.

www.djschwa.net
www.shadesofgraymusic.net
www.beefrecords.net

Lucas Hulan (Nightphunk)

Styly: house, techno

DJ Lucas Hulan začínal s house music v roce 1996 v menších pražských klubech XT3 a Punto Azul, kde s kamaradem DJem Sidecarem začal objevovat kouzlo černých vinylových placek.
 
Jeho DJský talent mu zajistil i vystoupení na legendárních parties SHAKE v Roxy, po boku “táty” Loutky a spousty zahraničních hostů, především z Holandska, které ve své době (kolem roku 1998) znamenaly vrchol pražské / české klubové scény. Celá jedna generace clubberů na tyto akce dodnes vzpomíná jako na něco zcela vyjímečného, co se již nikdy nebude opakovat a na jejichž neuvěřitelnou atmosféru nikdy nezapomenou.
 
Od té doby Lucas vystupoval snad ve všech českých a slovenských klubech (od Aše až po Košice), ale také v zahraničí (UK, Costa Rica, Švédsko, Švýcarsko, Polsko atd.), na všech možných tanečních i netanečních festivalech, vydal několik oficiálních kompilací, má vlastní značku NIGHTPHUNK, která začínala jako pravidelná noc v Roxy, dnes již zahrnuje také label Nightphunk Recordings, který vede společně s DJem Braunem a jejich releasy představují i tak zvučná jména jako Style Of Eye, Asad Rizvi, Herb LF, Shades Of Gray nebo Deepchild.
 

DJ Yannick

Styly: house, techno

Energické, plné funky progressive elektro zvuku, zlomených i rovných beatů, tak lze ve stručnosti popsat sety DJ Yannicka. Počátky jeho hraní se datují od roku 1998, kdy svůj vyhraněný styl teprve začínal hledat a mezi jeho deskami převládaly houseové, tech-houseové a techno labely. Jeho nynější sety jsou těmito začátky, kdy se zaměřoval výhradně na taneční publikum, silně ovlivněny. Breakbeat mu však jako jediný, poskytl široké spektrum možností, takže dnes od něj můžeme slyšet i klidnější sety s příjemnými plochami, zajímavými offbeaty a vokály. S citem dokáže přizpůsobit výběr desek prostředí a publiku, pro které hraje. Poslední dobou s nástupem digitalizace se Yannick stále více vrací ke svým kořenům a hraje spíše rovné electro, acid sety okořeněné progressivním breakbeatem. Nejraději má mnohahodinové sety, které mu skýtají příležitost vystřídat všechny jeho oblíbené styly. Nevyhýbá se ani čistě breakbeatovým setům, což závisí na charakteru akce. Vidět a slyšet ho můžeme nejen včetných pražských klubech jako například Roxy, Le Mirage, XT3, Akropolis, Swamp, Cross, Bukanýr nebo Chateu, ale také v klubech v Liberci,Táboře,Turnově, Jablonci nebo Brně. V loňském roce byl rezidentem pravidelné noci v teplickém klubu Comix a bodoval například na Breaksomu nebo 13. narozeninách v Roxy. V létě bývá častým účastníkem na různých open-air akcích, např. Shoot Gun, která patří mezi jeho oblíbené. Nedávno se zúčastnil jako host live pořadu Air Sofa a Shadowbox na Radiu 1. V minulosti vystoupil na akcích po boku Djs Tayo, Lee Buridge nebo Nathan Coles. Od října roku 2005 připravuje pořad Partypeople on air na Radiu Akropolis naladit si ho můžete každý pátek od 13:00 do 15:00 jedná se o kulturní přehled vždy uplynulého a následujícího týdne nechybějí ani zajímavý hosté z řad Pražských i mimo Pražských kapel, djs a performerů, tipy na víkend a spousta rozjetý hudby. Od ledna 2006 rozjíždí rezidentní klubovou noc s názvem BREAKPOINT v Pražském klubu Chapeau Rouge a v klubu RedBar v Táboře. Březen 2006 Mix Demo měsíce v magazínu XMAG s názvem Dark and Long (double cd)

Energetic, full of funk progressive electro sound, straight and broken beats. Thats how one could describe DJ Yannicks sets. His early days behind the turntables date back to 1998, when he started looking for his sound and inside his DJ bag were mostly plates coming from house, tech-house and techno labels. His present sets are strongly influenced by these beginnings, when he used to focus exclusively on party audience. Breakbeat eventually turned out to be the only area that provided him with wide enough spectra of possibilities. Today his music even includes calm sets with cool parts, interesting offbeats and vocals. He tailors his plates´ selection to fit the place and the audience he is playing for. In reference to the launch of digitalization Yannick keeps turning back to the basics and has started plying rather straight electro, acid sets spiced up by progressive breakbeat. At the top of his list are sets that last for rcouple of hours giving him enough space to run through all his favorite styles. =Yet he does not avoid purely breakbeat sets, but that depends on the specific event. You can see and hear him not only in numerous Prague based clubs such as Roxy, Le Mirage, XT3, Akropolis, Swamp, Cross, Bukanýr or Chateu, but also in clubs in other cities like Liberec, Tábor, Turnov, Jablonec od Brno. Last year he happened to be resident of regular night in Teplice based club Comix but also starred at popular party Breaksome as well as at 13th birthday of one of Prague top clubs Roxy. Summer usually sends him all over the place as he plays at various open-air events such as Shotgun festival, which is his most favorite one. Quite recently he was guest of a live show Air Sofa and Shadowbox, both being broadcasted at Radio 1. He has already played with DJs Tayo, Lee Buridge, Nathan Coles, Raul Rincon, Rennie Pilgrem or Freestylers. Since October 2005 he is the host of weekly show at Radio Akropolis called Partypeople.cz on air. If you want to hear him, tune in any Friday between 1pm and 3pm and let yourself sink in two hours long cockatail of party info mix spiced up by interesting guests (DJs, bands, varius projects, performers) and naturally fresh music selection. Since January 2006 Yannick runs his resident night Breakpoint in Prague based club Chateau Rouge (interview fot techno.cz http://www.techno.cz/party/37174/?open=17464..cl17464) and in Tabor based club RedBar. In March 2006 he released his Mix Demo called Dark and Long (double CD) as an supplement to XMAG magazine

www.ymproject.cz

www.myspace.com/djyannick

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO