CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 17.12.2012

Freestyle Mondays

Datum akce:
17.12.2012

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Phlegmatic
 
DJ Shock O' (hip hop)
 
DJ Zagashi (eclectic riot dance music)
 
DJ Hlava (dubstep)

17.prosinec , Chapeau Rouge, Praha, stage na které se u majku střídá nespočet raperů, beatboxerů i zpěváků a živá kapela, vokalistka i DJs: To všechno se skrývá pod názvem Freestyle Mondays. V pondělí se bude konat vánoční vydání tohoto open mic jamu, který je nejen on line streamem propojen s New Yorkem, kde Freestyle Mondays před deseti lety vzniklo.


V listopadu se premiérově v roli spíkrů večera představili Vojtaano & On Timon a jelikož si se svou novou rolí poradili na výbornou, nebudou chybět ani tentokrát a vystoupí zde i se svým novým singlem, který se v těchto dnech míchá v Rooftop studiu Ondry Žatkuliaka.
Hostem a live bandem doprovázející všechny, kdo se během večera chopí mikrofonu, bude pražská formace Real Influence. Seskupení skvělých muzikantů v čele s frontmanem Tiborem Židou nabízí nezvykle fresh kombinaci soulu, RnB, a popu s vlivem romské hudby. Zpěvák a kytarista Tibor Žida není jedinou silnou zbraní této kapely. Na Freestyle Mondays bude tento pražský quintet ochuzen o jednu vokalistku a své standardní složení, avšak jedinečný hlas Marty Balážové je dostatečným důvodem tuhle kapelu vidět. Doprovod Marty a Tibora navíc zajistí respektovaná pražská partička Private Collective, která příjemně překvapila svým debutem EP. Bicím kraluje respektovaný Oliver Lipenský (Private Collective, Pitch Bender, Erika Fečová band, DJ Rockstar, Uncles and Papas, etc.), klávesy tentokrát obsadí Jirka Vidasov (Private Collective, Oliver Lowe&friends, Erika Fečová band etc.). Real Influnece-uskupení nezvykle kvalitních muzikantů s hromadou jednotlivých úspěchů dokončuje momentálně práce na svém debutovém albu, které slibuje rozčeření stojatých vod českého hudebního rybníčku. Rozhodně bude ctí a velikou zkušeností si s touto kapelou zajamovat bez ohledu na to zda jste začátečník nebo ostřílená rapová hvězda.

V roli předskokana se ukáže ironicky vtipný Jean Paul Quassier, který spolupracuje nejraději se jmény jako Gruzo nebo MC Gey, což vypovídá o jeho hudbě dosti. Freestyle Mondays by nebylo kompletní bez vokalistky Báry Liškové aka Flowe, která posluchačům tentokrát nabídne ochutnávku ze svého autorského repertoáru a dorazí i porno lyrická Inge z Hor se svou lechtivou a na ženu nezvykle sebeironickou poezií. Ve dvou patrech klubu se o muziku po celou noc postarají DJs: Shock O´, Zagashi, Phlegmatic a Hlava, takže se můžete těšit na široký záběr stylů od hip hopu přes soul, funky až po grime či dubstep.

Mimopražští mohou sledovat akci na online streamu klubu Chapeau Rouge a v záznamu si pak mohou poslechnout sestřih večera v rámci pořadu Chapeau Rouge Connection na Rádiu Streetculture. Všechny informace i výstupy z minulých dílů najdete na: www.freestylemondays.cz


Prosincové vydání Freestyle Mondays zve v pondělí od 20:00 všechny MCs, beatboxery, zpěváky a třeba i tanečníky k jamu s nezvykle přátelskou atmosférou a nutno podotknout, že příležitost zahrát si s muzikantskou špičkou by si měl tentokrát nechat ujít málokdo. 17. prosince budou mikrofony připraveny pro všechny bez ohledu na pokročilost, národnost, stylovou příslušnost, bez ohledu na to, zda dáváte přednost textu či freestylu-zkrátka a dobře zváni jsou všichni, kdo mají v oblibě výbornou muziku a skvělou atmosféru. Těšíme se na Vás!Odkazy:
http://www.freestylemondays.cz
http://www.realinfluence.cz/?page_id=212
https://www.facebook.com/PrivateCollective


Fb událost: www.facebook.com/events/426604727407870/

INTERPRETI

DJ Shock O'

Styly: hip hop

Pražský Dj, který má bohaté zkušenosti jako podpora MCs na freestyle jamech, ale současně je i skvělým party Djem na nemá problém roztancovat publikum a vyhecovat jej osvědčenými hity. Pražští MCs ho velmi dobře znají z open mic mejdanů a ti mimopražští ho mohli slyšet například na  Hip Hop kempu.

www.facebook.com/pages/Dj-Shocholatechocho/139339529425884

DJ Zagashi

Styly: eclectic riot dance music


DJ Hlava

Styly: dubstep

DJ HLAVA je na scéně od roku 2008, ke hraní jej dostal DJ A.L.I.  a k jeho formaci a tomu, že je dnes jedním z vážených djs v ČR přispěl také DJ Babylon Rocker, který mu vysvětlil pár zásadních technických věcí.
DJ Hlava začínal s hraním Hip Hopu a Reggae, Dancehallu, postupem času hrál na festivalech
jako byl Reggae Meeting, Reggae Ethnic Session, Real Beat, Mighty Sounds či Hip Hop Kemp.

Roku 2009 si Hlava poprvé zahrál na festivalu Real Beat, Mighty Sounds a nebo Hip Hop Kemp, na kterém od té doby nechybí jediný ročník.
 
Koncem roku 2009 jej uchvátila elektronická hudba jako breakbeat, bassline, electro, ale nejvíce dubstep a jeho dlouhé řezavé wobbly a táhlé bassy, v kterých se skrývá spousta energie a on se z toho radostí může zbláznit. Také se stal residentem klubu Chapeau Rouge Prague.
 
20. dubna 2010 předskakoval a následně i hrál na afterparty na Boombox party v Lucerna Music Baru, kde jakožto headliner vystupovali La Coka Nostra.
 
V září 2010 pořádal s Matta Harri benefiční festival Keep It Real na kopci Parukářka v Praze na podporu boje proti rakovině a také jakožto vzpomínkovou akci na Aliho, vystoupili zde např. Prago Union, James Cole, Vladimir 518, Dj Wich a nebo Beatburger Band a další...
 
V zimě 2011 Chapeau Rouge otevřelo nově skolaudované 3tí patro a Hlava začal tedy jednat s vedením o dubstepovém residentním mejdanu, což mu vyšlo, nejdříve získal na prosinec 2011 všechny pondělky, jelikož se jim dařilo, tak po následné dohodě se v lednu přešlo na středy a začala středeční akce WED BASS ,na kterou je vždy vstup zdarma. Za tu dobu co běží na ní hrálo spousta českých a zahraničních djs a producentů, od dubstepu, přes dnb, electro a trap.
 
V březnu 2013 rozjel s Low Tactem a MagNetem novou akci Bass Drop, která se rychle rozjela a dala možnost založení celého uskupení Bass Drop, ve kterém působí spousta djs, producentů, grafik a nebo fotograf. Stala se také residentní nocí Chapeau Rouge, na které vystoupila jména
jako: Caspa, Funtcase, 50 Carrot, Cookie Monsta, Hassassin, Sponge Bandits, Droid, Skelecta, Young D, Efflex, Gh0sh, Villain, Document One, Skalp, Martz, Trampa, London Nebel, Le Lion, Bundat, Kahlil, Allmost, The Greys, Genetix, Vermin, MuK, Mr. Boogie nebo Wonkap
 
V letech 2014-2016 měl také Bass Drop vlastní stage na pár festivalech např. Let It Roll..
 
Během let 2014-2015 hrál jako support např. pro I Am Legion (Forreign Beggars a Noisia) v Roxy,
Borgore v Meet Factory, Roksonix ve Storm Club, Datsik, Cyberpunkers a další.
Koncem srpna 2016 supportoval samotného SKRILLEXe v Pražské hale Pragovka.
 
 
djhlava.net/

www.facebook.com/DjHlavaCZ/

www.myspace.com/djhlava

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO