CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 1.12.2012

Benefice: One Blood

Datum akce:
1.12.2012

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Prago Union (hip hop)
 
Ota Klempíř (J.A.R.)
 
Rapublica (rap)
 
Real Influence (r'n'b, soul)
 
Private Collective (jazz-hip hop)
 
KAY & TVZEX (EDM (trash electro, drumstep, ghetto bass, grind house, etc.))
 
Mary C

1. prosince bude ve třech patrech klubu Chapeau Rouge slavnostně představen unikátní projekt One Blood, který propojuje lidi z odlišných koutů světa a vzdává hold umělcům, kteří tvoří bez ohledu na vnější podmínky, ve kterých se nacházejí. Výtěžek večera bude tentokrát věnován breakdance tanečníkům z pásma Gazy a rapperovi z Ugandy.

V rámci benefičního večera vystoupí umělci zvučných jmen a různých hudebních žánrů, představí se také skvělí tanečníci breakdance. Za mnohé z vystupujících jmenujme například Prago Union, MC Gey,MVP, Otu Klempíře s MaryC, Private Collective, MadFinger, Rapublica, Real Influence, Freestyle Mondays Mcs crew, za DJs pak Rockstara, Kay&Tuzexe ze Sunshine, Ladidu, Bidla, Saybona či Subgatea a mnoho dalších. Bboys a tanečníkům street dance bude věnováno jedno z pater za podpory předních českých bboys crew Pentifull a Survivals crew. V rámci večera vás čeká také vernisáž výstavy Barbory Fastrové a Anny Fastrové (více na http://www.fenester.cz/aktuality/) volně související s celým projektem One Blood.

V pásmu Gazy je breakdance, jakožto prvek západního způsobu života, těžko pochopitelný pro ostatní obyvatele. Skupina bboys žijící v uprchlickém táboře v pásmu Gazy nazvaná Camps Breakerz se schází v polorozpadlém domě, aby zdokonalovala své taneční umění. Zisk z ONE BLOOD party bude věnován na zařízení jejich skromné místnosti, v níž každý den trénují, tedy na zajištění bezpečného místa, kde by se mohli bezpečně scházet.

Narozdíl od pásma Gazy vnímají Uganďané obecně rap velmi pozitivně. Především v tamějších slumech je velmi rozšířen a pomáhá přežít tamějším mladistvým ve složitých sociálních podmínkách. Bohužel jen málokterému, byť velmi talentovanému ugandskému rapperovi, je umožněno předvést svůj talent za hranicemi země. MC Burneymu pomůže benefiční večer k tomu, aby se dostal na jednu z respektovaných hip hopových akcí v Evropě.
Autory projektu jsou Jarmila a Andrej Štukovi, kteří jako nezávislý dokumentární tým pracují na projektech především sociálního charakteru v nejrůznějších oblastech světa.


ONE BLOOD, 1. prosince 2012 od 18:00 (klub otevřen od 17:30)
Klub Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Prago Union, Kay&Tvzexe <Sunshine>, DJane Ladida, MC Gey, DJ Bidlo, MVP, DJ Rockstar, Erika Fečová, Ota Klempíř & MaryC, Private collective, MadFinger, Rapublica, Real Influence, Freestyle Mondays Mcs crew, Saybona, Subgatea, Pentifull a Survivals crew, Barbora Fastrová, Anna Fastrová a mnoho dalších.

Více informací na www.onebloodproject.com
FB event: https://www.facebook.com/events/215317851935548/
FB skupina One Blod: https://www.facebook.com/OneBloodProject?fref=ts


Další informace získáte od:
Jarmila Štuková 777103523
Lucie Zachová 725849850
Daniel Doležal 773225512
Maja Hamplová 732304635

INTERPRETI

Prago Union

Styly: hip hop

Prago Union je pražská hiphopová skupina. Založena byla okolo roku 2002 dvěma členy - rapper Kato (dříve Deph) a DJ Skupla, oba dříve členové Chaozzu. Na koncertech dříve vypomáhal MC Děděk a DJ Bufe. V současnosti působí kapela ve složení Kato a DJ Maro z kapely Gambrz Reprs.

Prago Union vydali dvě alba – v roce 2005 HDP (Hrubý domácí produkt) a v roce 2010 Dezorient Express.

facebook profile

Real Influence

Styly: r'n'b, soul

Real Influence je pražský parta složená se skvělých, zkušených a ceněných muzikantů. Vokalistky Marta Balážová a Lenka Novotná jsou absolventky pražské konzervatoře a frontonem je skvělý muzikální okouzlující Tibor Žida, který hraje zároveň i na kytaru. Za bicími je jeden z nejžádanějších bubeníků současnosti Oliver Lipenský a za piánem sedí Roman Černý. Kapela momentálně dokončuje své debutové album v Rooftop studiu Ondřeje Žatkuliaka.

Stránky: http://www.realinfluence.cz/?page_id=212

bandzone.cz/realinfluence

Private Collective

Styly: jazz-hip hop

Jazz rapová skupina Private Collective už si díky skvělým koncertům dokázala získat zástupy fanoušků. Obrovský ohlas měl mj. například pražský křest alba nazvaného jednoduše EP.

Private Collective jsou:

Jen Hovorka a Jiří Vidasov. Hudebníci, kteří studují Ústeckou hudební univerzitu a snaží se poctivým přístupem přesáhnout hranice tuzemského trhu. Dále pak skupinu tvoří Jakub Lenz,Tomáš Zeman, Matěj Havlíček a Oliver Lipenský. V náhodném spojení s Danem Bártouse dostávají do povědomí širší veřejnosti a mohou oslovit širší publikum. Vystoupili společně např. na koncertu pro DROP IN 15. dubna v Lucerna Music baru, který patří každoročně ke sledovaným kulturním akcím a i letos ho v přímém přenosu uvedla Česká televize.

bandzone.cz/privateautonomy

www.facebook.com/PrivateCollective

KAY & TVZEX

Styly: EDM (trash electro, drumstep, ghetto bass, grind house, etc.)

Bounce! Bounce! je riot, vzdor, chaos, noise, pot, krev i sliny. Bounce! Bounce! je lifestyle, škleb, výsměch, několik hodin v kryptě, ve který se na jednu noc v měsíci zastavil čas. Bounce! Bounce! je alternativa spořadnanýho nudnýho života tam venku, co jede nechutně twenty-four-seven. Bounce! Bounce! je anarchie i sakrasmus. Bounce! Bounce! je Kay a Tuzex z kapely Sunshine jako dva našeptávači, co se vás snaží přesvědčit, že zlobit se má. Bounce! Bounce! je trademark a synonym pro EVIL. Bounce! Bounce! je electro, dubstep, drumstep, moombathon, metal, punk, hardcore, prostě radikální pelmel bez hranic a mantinelů. Bounce! Bounce! je Madhouse!

Bounce! Bounce! noci v pražském domovském klubu Chapeau Rouge vstupujou v roce 2012 do svojí třetí sezóny. Za tři roky se z nula-nula-nic povedlo vyrendrovat jednu z nejrozjetějších parties ve městě, o čemž svědčí nejenom fotky a videa plnýho klubu, ale i reference lidí i čisla navštěvností.

Novinkou roku 2012 je to, že v naší režii bude program všech tří pater Chapeau Rouge a budeme si vybírat i živý kapely, který nás bavěj, stejně jako Djs. Na žánry kašleme, stejně jako na uniformitu podobně laděnejch akcí. Takže už teď máme v hledáčku pár screamo, hardcore i metalovejch kapel, hlavně, když bude pořádná jízda. O to taky jde, ne? Electro a drumstep mayhem uprostřed jak jste zvyklý a dole neokoukaný kapely plus na baru místo najazzlýho uspávače hadů někdo, kdo vás nakopne. Koncept je to bezesporu skvělej, ale je taky hlavně o vás, o tom není pochyb. Navíc je tohle i výzva - kapely i DJs můžou psát o nominaci na některej z dalších B!B! mejdanů na e-mail: velvetsuicide@hotmail.com

Bounce! Bounce! booking: velvetsuicide@hotmail.com, tel: +420774824968
Merchandise: velvetsuicide@hotmail.com

+ pro skalní fanoušky: Bounce!Bounce! trička (viz foto) si můžete koupit přímo v Chapeau...


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO