CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 23.11.2019

Heideton Showcase Prague

Datum akce:
23.11.2019

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Joe Metzenmacher (ger) (house)
 
Borka & The Gang (ger) (house)
 
Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records) (house/techno/electronic)

 

INTERPRETI

Joe Metzenmacher (ger)

Styly: house

Mladý, talentovaný DJ a začínající producent z německého Berlína.
Poprvé se postavil za gramofony v roce 2009 a vystupoval v klubech- Campus Music Club( Hildesheim), Kiez Club, Hangar a Underground(Hannover).Objevuje se i na větších akcích jako City Beach Hildesheim nebo oblíbený Maschseefest v Hannoveru, kde každoročně sklízí ohlasy návštěvníků.
V roce 2011 se poté stává residentem v klubu Foyer 61(Braunschweig) a své umění zde předvádí na klubové noci pod názvem House Sixty. Od roku 2012 pravidelně stoji za DJ pultem v klubu Monkey’s po boku známých DJ’s jako Mousse T.,Ferry Ultra, Virginia nebo Mario Aureo a v poslední době také v klubu ZMF(Berlín). Často také vystupuje na různých akcích a faschion shows.Věnuje se také vlastní tvorbě a remixům, které pak využívá během své produkce a při hudební spolupráci se známým německým fotografem Stevenem P. Carnariusem.
Jeho sety jsou velmi emocionální, perfektně sladěné a díky klasickým, jazzovým a vokálovým prvkům zcela odlišné od běžných houseových setů.

Hudební styl:
Elektronická hudba, House, Deephouse, Techno

dj.beatport.com/profile/131586


Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records)

Styly: house/techno/electronic

Michal Schwa jeden z mála českých DJs, který má kalendář plný prestižních zahraničních akcí a navíc stojí za uznávaným labelem (Beef records). V době, kdy už o úspěchu producenta elektronické muziky pranic nerozhoduje počet prodaných desek, se právě Michalův projekt Shades of Gray pravidelně umísťuje mezi nejstahovanějšími autory na DJském portálu beatport.com.

Jeho projekt Shades of Gray slaví se svým debutovým albem "Soul Machine" úspěchy po celém světě a prestižní časopis Dj mag zařadil toto album mezi 50 nejlepších elektronických alb roku 2012. I díky tomu Schwa spolupracuje s mnoha zvučnými jmény světové taneční scény (například Miguel Migs a Djuma Soundsystem) a jen za poslední stihnul hraní v Austrálii, Hondurasu, USA, Itálii, Londýně, Barceloně, Indii, Thajsku a také na mnoha domácích akcích.

Hudbou se začal zabývat díky tatínkovi, který je sám muzikant a který v Praze vlastní známé nahrávací studio (www.orm.cz). V roce 2004 se Michal stává spolumajitelem úspěšného progressivního labelu Tribal Vision, avšak na konci 2005 náhle mění svůj styl a zakládá vlastní inovativní vydavatelství Beef records. Na teto značce vydávají producenti jako Pezzner, Mike Monday, The Timewriter, Joyce Muniz, Inxec, Deepchild a další. Pres 6 let Michal strávil v Australském městě Sydney. Od roku 2011 je zpět v Praze a pravidelně hraje po cele Evropě, USA a Asii. V Praze ho můžete slyšet v klubech Roxy, Bukanýr, Le Clan a Chapeau Rouge.

www.djschwa.net
www.shadesofgraymusic.net
www.beefrecords.net

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO