CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 30.11.2013

BEEF SHOWCASE

Datum akce:
30.11.2013

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Kuba Sojka live (pol)
 
Tom Holic live (MUAH!)
 
Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records) (house/techno/electronic)
 
DJ Vik (Sunakashi)

Poslední listopadovou sobotu zavítá do Chapeau Rouge polský multiinstrumentalista a elektronický mág Kuba Sojka. Představí se ve speciálním live setu, který odehraje pomocí analogových mašin a syntetizátorů. Pozvaní přijal od domácího labelu Beef records a Polského Institutu v Praze. Opravdový hudební nadšenci se můžou těšit i na workshop, který se bude věnovat tvorbě elektronické muziky, drum machines, syntetizátorům a živému vystupovaní. Kubu Sojku na tomto workshopu, i samotné akci, doplní milovník analogu a sampligu a trumpet Tom Holic z Brna. Za dje se představí zástupce labelu Beef records Michal Schwa a brněnská djská legenda Vik.

Vstup na workshop je symbolických 50CZK a vy se můžete již teď registrovat pres contact@beefrecords.net. Ke vstupu obdržíte zdarma osvěžující napoj od Club Mate.Vice info:

http://soundcloud.com/kuba-sojka


www.beefrecords.net

www.beefrecords.net

http://www.facebook.com/events/585267484863382/

INTERPRETI

Kuba Sojka live (pol)

Kuba Sojka je polský elektronický producent z Milowic. Začátkem roku 2007 začíná Kuba experimentovat s různými drum machines a syntezátory a jen o pár let později vydává desku na legendárním detroitském labelu Matrix Records a na anglickém labelu Souliner. Tyto vinyly se brzy dočkaly velkého celosvětového uznaní pro svou osobitost, nadčasovost a zvukovou rozmanitost. Inspiraci hledá Kuba Sojka ve vodách detroitské house music, ale zároveň je velice silně ovlivněný jazzem. Jeho live vystoupeni skvěle kombinuje jak živé, tak cistě syntetické prvky, za použití nejrůznějších elektronických instrumentů live přímo na stagy.

soundcloud.com/kuba-sojka

Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records)

Styly: house/techno/electronic

Michal Schwa jeden z mála českých DJs, který má kalendář plný prestižních zahraničních akcí a navíc stojí za uznávaným labelem (Beef records). V době, kdy už o úspěchu producenta elektronické muziky pranic nerozhoduje počet prodaných desek, se právě Michalův projekt Shades of Gray pravidelně umísťuje mezi nejstahovanějšími autory na DJském portálu beatport.com.

Jeho projekt Shades of Gray slaví se svým debutovým albem "Soul Machine" úspěchy po celém světě a prestižní časopis Dj mag zařadil toto album mezi 50 nejlepších elektronických alb roku 2012. I díky tomu Schwa spolupracuje s mnoha zvučnými jmény světové taneční scény (například Miguel Migs a Djuma Soundsystem) a jen za poslední stihnul hraní v Austrálii, Hondurasu, USA, Itálii, Londýně, Barceloně, Indii, Thajsku a také na mnoha domácích akcích.

Hudbou se začal zabývat díky tatínkovi, který je sám muzikant a který v Praze vlastní známé nahrávací studio (www.orm.cz). V roce 2004 se Michal stává spolumajitelem úspěšného progressivního labelu Tribal Vision, avšak na konci 2005 náhle mění svůj styl a zakládá vlastní inovativní vydavatelství Beef records. Na teto značce vydávají producenti jako Pezzner, Mike Monday, The Timewriter, Joyce Muniz, Inxec, Deepchild a další. Pres 6 let Michal strávil v Australském městě Sydney. Od roku 2011 je zpět v Praze a pravidelně hraje po cele Evropě, USA a Asii. V Praze ho můžete slyšet v klubech Roxy, Bukanýr, Le Clan a Chapeau Rouge.

www.djschwa.net
www.shadesofgraymusic.net
www.beefrecords.net

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO