CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 14.10.2017

REPUBLIC ARTISTS

Datum akce:
14.10.2017

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Nick Elia (uk) (techno)
 
Elek-Fun (uk)
 
DJ Ly Sas (gr) (house)

Londýnský kolektiv Republic Artists opět přiváží do Prahy skvělou sestavu djs a tentokrát budou hlavními hvězdami večera Nick Elia live (UK) a Elek-Fun (UK). Party proběhne tradičně na všech třech patrech klubu!

Nick Elia vyprodukoval a remixoval několik úspěšných techno tracků. Jeho třítrackové EP, vydané u Republic Artists Records, hráli a podporovali známí umělci jako například Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka, Jon Rundell, Melokolektiv, Lee Walker, Tiga nebo Hannah Wants. Track Glue hrála stanice BBC Radio 1. Remix tracku „Bending Light” se hrál na radiu Proton a Kiss fm. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele.  Nick zahraje “live” za pomoci  mašin od Rolandu a Novation.  

Dalším hostem je Elek-Fun, šéf labelu Leading Astray, který pochází z Barcelony. Label a djskou kariéru odstartoval před patnácti lety v Londýně, kde působí dodnes. Ignasi Romero Romeo je častým hostem akcí Republic Artists v klubu Egg. Jeho remix tracku Training, který vyšel na Leading Astray Records, zařadil Joseph Capriati do svého mixu Save Fabric. Stejný umělec hrál tento track v klubu DC10.

Thomas Tesla, majitel Republic Artists Records, si tentokrát vezme na starost “house stage”. Mezi známé londýnské kluby, kde Tesla hrál a momentálně hraje patří The Egg, Steelyard, MoS, Fire, Corsica Studios, Lightbox nebo legendární The Cross (RIP). Mezi další respektované kluby, kde Thomas hrál patří berlínský Tresor, Suicide Circus, Magdalena a Amnesia na Ibize. Jeho produkci najdete na labelech Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo na již zmíněném labelu Republic Artists.

O support se postará Lucas Hulan (Microna) a Kirill Astra (Wildt /Tamdem). Techno floor, nachystá gruzínská djka Ly Sas. Na baru se můžete těšit na Lillou a Stereo Factory


Datum: 14. října 2017
Vstupné: do 23:30 - 100,- od 23:30 - 150,-
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Start: 22:00
Fb událost: www.facebook.com/events/1740315855998688 

www.republicartists.co.uk

INTERPRETI

Nick Elia (uk)

Styly: techno,

Nick vydal na Republic Artists Records třítrackové EP, které bylo hráno a podporováno mnoha umělci zvučných jmen jako Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka, Tiga nebo Hannah Wants. Track Glue byl hrán na BBC Radio 1, Nick se kromě elektroniky také podílel na mnoha projektech akustické a vážné hudby ve studiích v UK a Německu; Schokopro, Naidoo-Herberger, Baltic a M:CON Mannheim. Je lektorem SAE institutu University of Surrey a Keele University. Během setu se nebojí riskovat a improvizovat, takže se máte na co těšit!

www.nickelia.com/

www.facebook.com/nickeliaofficial


www.residentadvisor.net/dj/nickelia

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO