CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 27.9.2019

FUSION

Datum akce:
27.9.2019

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Jag Kiranmay (house/dub/techno)
 
DJ Pete Walk (house)
 
DJ Peter Costa (house)
 
DJ Rob Smile (deep house)

 

INTERPRETI

Jag Kiranmay

Styly: house/dub/techno

Jag Kiranmay působí na české scéně od roku 2008. Nicméně hranim už se zaobíra pěknou řádku let. Začína v druhé polovině devadesátých let v Floridské Miami, kde organizuje sve vlastni akcičky a vystupuje po boku dnes už proslulých veličin jako například Thomas Penton a Austin Leeds. S dloholetým kolegou Taurim vystupují i na věhlasném americkém festivalu Ultra Music Festival.
Jag se v současné době věnuje především vlastní produkci a svému labelu 'Seva Records'. Jag ma za sebou řadu úspěšných remixů veličin jako Guy Gerber, Booka Shade, Underworld a další.

Jeho dj sety se žánrově různí v rozmezi deep tech, deep-housu či dub techna. Jste-li příznivci 'underground house' a líbí se Vám precízní výběr tracků a dokonalé mixy, tak si rozhodně nenechte ujít jeho set.

zdroj: www.facebook.com/deepsmokedjs

www.jagkiranmay.com/

soundcloud.com/jagkiranmay

www.facebook.com/jagkiranmay

DJ Pete Walk

Styly: house


DJ Peter Costa

Styly: house

Dává o sobě vědět svými energickými sety. Slyšet jste ho v minulosti mohli hned několikrát na české Ibize - Máchově a se svým record bagem procestoval celou Českou republiku.

www.facebook.com/DJPeterCosta

soundcloud.com/petercostaczDJ Rob Smile

Styly: deep house

Rob se pohybuje na české taneční scéně od roku 2000. Vystupoval na věhlasných akcích jako Citadela, Creamfields, Probožská Jezera,festival Mácháč, Summer Of Love, Cosmic Trip a ve většině klubů po celé ČR, ale také i v zahraničí (např. Anglie, Německo, Francie, Dánsko a Slovensko). Rob si zahrál s většinou předních djs české taneční scény, ale i s částí té zahraniční. Bez nadsázky můžem říct, že je neodmyslitelnou postavou české elektronické scény. Jeho charisma a nepolevující náboj během jeho setů jsou synonymem skvělé párty.

zdroj: www.facebook.com/deepsmokedjs

www.mixcloud.com/rob-smile/

www.residentadvisor.net/dj/robsmile

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO