CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 21.9.2019

BASS OVERDOSE: Serpent Cave

Datum akce:
21.9.2019

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Trail (fr) (d'n'b)
 
Beast:Season (deep)
 
Seemly Critics (d'n'b)
 
DJ NelliQ (d'n'b)
 
DJ Voice K (d'n'b)
 
DJ CYBi (d'n'b)
 
Luménica Live

Na XIV. dílu klubové noci Bass Overdose se představí deepový producent Trail z francouzského Toulouse! Může se pyšnit releasy na labelech jako Flexout Audio, Impact Music, nebo Principle Records a rozhodně toho od něj ještě hodně uslyšíme!

Nebude chybět ani kvalitní český a slovenský support. Mimo residentního dua Beast:Season (Beast Jane + Fourseason) přijali pozvání Seemly Critics (NelliQ + Voice K) a Cybi. Line-up doplní vokalistka Luménica.

Jak už je na Bass Overdose tradicí, pro celou noc jsme zvolili téma, do kterého sladíme Underground stage. Vzhledem k minimalistickému, deepovému repertoáru jsme se rozhodli pro temné hadí téma 'Serpent Cave'.

FB událost: http://www.facebook.com/events/722188788235115/

  

INTERPRETI

Beast:Season

Styly: deep

Beast:Season je mladý DJský pár pocházející z Prahy.

Je tomu už 12 let co se Fourseason ponořil do světa Drum & Bassu. Vždy toužil po tom podělit se i s ostatními o tak skvělou hudbu a proto založil YouTube channel, kde sdílí jeho oblíbené liquidové tracky s vlastní grafikou. https://www.youtube.com/user/fourseasondnb
Jak šel čas, naučil se mixovat a začal hrát na akcích v Plzni a v Praze. Jeho sety z edice SoulDeerSeason a DopeDeerSeason určitě stojí za poslech! Je také spoluzakladatelem Deep Dreamz crew. Začátkem roku 2016 se ve své bývalé crew Urban Scalp setkává s novou členkou Beast Jane a zamiluje se do ní. Beast Jane má vztah k hudbě taktéž od útlého věku. S hraním začala roku 2014. Je pořadatelkou akce Bass Overdose a residentem klubu Chapeau Rouge. S hraním začala před 4 lety a nyní se věnuje i produkci, kterou studuje na univerzitě v UK.
Oba dva nyní tvoří DJské duo. Jejich selekce se většinou skládá z rollerů, deepu, či liquidu. Hrají hlavně v Praze v klubech jako Chapeau Rouge, Storm a Cross, ale také mimo Prahu, hlavně v Liberci, Plzni a Beast Jane v Southamptonu (UK). Minulý rok (2017) si oba zahráli i na letním Let It Rollu a letos na Trident festivalu na Slovensku.


www.facebook.com/beast.season/


Seemly Critics

Styly: d'n'b

Jedná se o liberecké djské duo NelliQ a Voice K, partnerů jak v životě, tak za mix pultem. 
Ve výhradně z vinylů hraných setech uslyšíte kombinace liquidu a deepu, sem tam i něco tvrdšího:)
Očekávejte energické mixy s gradující tendencí.
V polovině roku 2017 zakládají společně pražskými DJs Fourseason, Quake a Scareman crew s názvem Deep Dreamz

www.facebook.com/seemlycritics/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO