CHAPEAU ROUGE

MENU

LIVE UNDERGROUND

Pátek 1.11.2019 THE BASEMENT


ABDUCTION

NuBass (uk) (bass)
Overdose Crew
Emotion Squad (rap)
DJ Skyyla
Dubsquad (dubstep/riddim)
DJ Junger
Lucas + Nakash

Sobota 2.11.2019


DNB Clash

DJ VoidSec (d'n'b)
DJ Tower (d'n'b)
DJ Karpa
Dejfunk
CLASH (d'n'b)
Duneni.cz (bass)
Latrod3ctus

Pondělí 4.11.2019 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Chema (sp)
DJ Mad Correia (pt)

Úterý 5.11.2019


TECHNICOLOR

DJ Fleika (techno)
DJ Higgins (hypno)

Středa 6.11.2019


Madnessdays

Tricky V (uk)
Mad Lad Crew
DJ Guille Mendez


Ider (uk) - Live Concert

Ider (uk)
Aldente

Čtvrtek 7.11.2019


Mambo x I Love Rock n Roll

OhMyPrague! Live Band
DJ Bony (bg)


Čára - Live Concert

Čára (rock'n'roll)

Pátek 8.11.2019 WHO RUN THE WORLD? GIRLS!


WHO RUN THE WORLD? GIRLS!

DJ White Coffee (pt) (deep-tech house)
& friends


Mr. Kitty (us) - Live Concert

Mr. Kitty (us) (electronic)
Zagami Jericho (synthwave electronica)

Sobota 9.11.2019 FIX


FIX

Taube Live (ger)
DJ Ly Sas (ge) (house)
DJ Thomas Tesla (techno/house)


The Avenues - Live Concert

The Avenues (indie rock )
Will Shake (rock'n'roll)
No Pressure (alternative rock)

Pondělí 11.11.2019 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Chema (sp)
DJ Mad Correia (pt)

Úterý 12.11.2019


Wicca Phase Springs Eternal (us) - Live Concert

Wicca Phase Springs Eternal (us)
Lil Zubin (us)


TECHNICOLOR

Detekm (sk) (techno)

Středa 13.11.2019


Madnessdays

Tricky V (uk)
Mad Lad Crew
DJ Guille Mendez

Čtvrtek 14.11.2019


PRAGUE ALTERNATIVE

DJ Flyplender
Jareza
DJ Daniel Cloud

Pátek 15.11.2019


BANANAS - Salon Zur Wilden Renate meets Chapeau Rouge

Smash TV (ger)
ABAB (techno/house)
DJane Lillou (tech-house)


Gracchus (ch) - Live Concert

Gracchus (ch) (progressive metal)
Halo of the Sun (metal)

Sobota 16.11.2019


BASS OVERDOSE: Fall Season

DJ Monrroe (uk) (d'n'b)
Beast:Season (deep)
DJ Stanjah (d'n'b)
Baseball Bat (bra)
DJ Kollmixx (sk) (d'n'b)
Luménica

Pondělí 18.11.2019 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Correia (pt)

Úterý 19.11.2019


TECHNICOLOR

DJ Grökus (ger) (tech-house)
Due Pančáke (cz/us)

Středa 20.11.2019


Madnessdays

Tricky V (uk)
Mad Lad Crew
DJ Guille Mendez

Čtvrtek 21.11.2019


Chapeau Rock's x DarkRoom

Dark Room Crew (house)

Pátek 22.11.2019 BASS DROP #63


BASS DROP #63

Invadhertz (it)
Furious Freaks (d'n'b)
No Cure
DJ Blofeld (d'n'b)
DJ MagicKa (d'n'b)
Soulparts (d'n'b)

Sobota 23.11.2019


TRASH GANG

DJ George Hollax
DJ Hlava (dubstep)
Them Darned Teenagers (this will hurt)
Cyper Sound (house/bassline)
Johnny Caress (house/trap/rap)
+ Head


Injury Reserve (us) - Live Concert

Injury Reserve (us)
Taylor Skye (uk)

Pondělí 25.11.2019 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Chema (sp)
DJ Mad Correia (pt)

Úterý 26.11.2019


TECHNICOLOR

DJ Surreal (ger) (techno/minimal)
DJ Erhardt Schuster (ger)

Středa 27.11.2019


Madnessdays

Tricky V (uk)
Mad Lad Crew
DJ Guille Mendez

Čtvrtek 28.11.2019


Rumbalgia (sp) - Live Concert

Rumbalgia (sp) (rumba)


LIGHTS OFF

DJ Arturo Legorreta (Materia.fm) (techno)

Pátek 29.11.2019


THE THRILLEST

DJ Cooker
ANGRY ΠABLEFLIP
DJ Xanax315
Mark B (trap/dubstep)
ZbR (d'n'b)


Scream For Fame

Trio Henya (jazz)
In Flowers
Collectors (alternative rock)
Saving George

Sobota 30.11.2019


TECHNICOLOR SPECIAL

DJ Skliba (us) (techno)

DJ Munaki (techno)

Program Listopad 2019 pdf pdf
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO