CHAPEAU ROUGE

MENU

LIVE UNDERGROUND

Sobota 1.10.2022 LIVIN' LA VIDA LOCA


LIVIN' LA VIDA LOCA

Tricky V (uk)
DJ Erk (pt) (latino)


Voyage a další - Live Concert

Voyage (hard rock)
Sho Dawgs
The Opening Act
Fumar Mata

Pondělí 3.10.2022 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Zeze
special guest

Středa 5.10.2022


MADNESSDAYS

mapk
stripl

Čtvrtek 6.10.2022


103. NAROZENINY CHAPEAU ROUGE

CMD (drill)
Laokoon (rap)
Cringe Prince (rap)
RNZ
ABAB (techno/house)
DUMA Jr. (techno)
TDT

Pátek 7.10.2022


RAVERZZ

Cockroach (d'n'b)
Goosebumps (d'n'b)
Dotlajn (d'n'b)
Snowflejk (d'n'b)
Koušn
Drummo e Basso (d'n'b)

Sobota 8.10.2022 MAMBO x DARK ROOM


Loathsome Aberration Tour 2022 - Live Concert

Rise of Surya (progressive metal)
Neurotic Machinery (death metal)
Macheta (metalcore)
Wictims (deathcore)


MAMBO x DARK ROOM

DJ Sam Gittis (us)
DJ Marvelous Bey (es)

Pondělí 10.10.2022 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Tijn Dekkers (nl) (uk house)
special guest

Úterý 11.10.2022


DJ Erk (pt) (latino)
DJ David Joshua (brazil)
DJ Tomy (arg)

Středa 12.10.2022


MADNESSDAYS

mapk
stripl

Čtvrtek 13.10.2022 MAMBO x DARK ROOM


Emeriver - Live Concert

Emeriver (rock-pop)


MAMBO x DARK ROOM

DJ Marvelous Bey (es)
DJ Dansi

Pátek 14.10.2022 WHO RUN THE WORLD? GIRLS!


WHO RUN THE WORLD? GIRLS!

DJ Sam Gittis (us)
special guest

Sobota 15.10.2022 REPUBLIC ARTISTS


REPUBLIC ARTISTS

Nick Elia (uk) (techno)
Elek-Fun (uk)
DJ Sendlak (pl)


Lucas Way + Trespo + Dante + Andy - Live Concert

Lucas Way (rap)
Dante (rap)
Trespo (rap)
Andy (rap)

Pondělí 17.10.2022 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Teekay (hip hop/r'n'b)
special guest

Středa 19.10.2022


MADNESSDAYS

mapk
stripl

Čtvrtek 20.10.2022 DON'T STOP THE PARTY


DON'T STOP THE PARTY

DJ Erk (pt) (latino)
DJ David Joshua (brazil)
DJ Guess

Pátek 21.10.2022 BASS DROP


BASS DROP

Gekoner
Furious Freaks (d'n'b)
Dubsquad (dubstep/riddim)
Corborat


IONS - Live Concert

IONS (progressive metal)
Morna (sk) (progressive death)
Eight Minutes of Daylight (progressive metal)

Sobota 22.10.2022 ONLY GOOD MUSIC


Chain Cult (gr) + Cierń (de) - Live Concert

Chain Cult (gr)
Cierń (de) (post punk)


ONLY GOOD MUSIC

DJ IPerformer (gr)
special guest

Pondělí 24.10.2022 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Zeze
special guest

Středa 26.10.2022


MADNESSDAYS

mapk
stripl


Nitro + Lil Input + Yony + Pšendič + Jay Austin - Live concert

Lil Input (rap)
Yony (rap)
Pšendič (rap)
Nitro (rap)
Jay Austin (rap)

Čtvrtek 27.10.2022


DON'T STOP THE PARTY

DJ Erk (pt) (latino)
DJ David Joshua (brazil)

Pátek 28.10.2022


POP UP NIGHT!

2UO (ATM BENNY & OnLy.AD) (rap)
BATHSALT2ICY
DJ Yenda
Onyx

Sobota 29.10.2022


Bollywood and South India

DJ Bolly (bollywood)

Neděle 30.10.2022


Magic Sword (us) + Droid Bishop (aus) - Live Concert

Magic Sword (us) (synthwave)
Droid Bishop (aus) (synthpop)

Pondělí 31.10.2022


MONDAY HALLOWEEN NIGHT PARTY

DJ Mad Lu (hip hop/r'n'b)
special guest

Program Říjen 2022 pdf pdf
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO