CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 18.9.2021

FIX

Datum akce:
18.9.2021

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Ale Castro (ag) (house, techno)
 
HÅDI (ger)
 
Lucas Hulan (Nightphunk) (house, techno)

[For English scroll down]

Po nedobrovolné roční odmlce proběhne v sobotu 18. září akce FIX v Chapeau Rouge. Hlavní hvězdou večera bude Argentinec Ale Castro, žijící v Berlíně, kde řídí vydavatelství Love & Loops a pravidelně hraje v klubech Watergate, Renate, KitKat a Kater Blau. Z Berlína s ním přijede v Praze už známý Taube, který tentokrát místo dj setu zahraje live na svém modulárním systému. Taube přispěl trackem Belle La Vie na jubilejní stou kompilaci klubu fabric, vydává na své značce Sowasvon, jejíž jméno nese také úspěšná berlínská party. Dále přijede HÅDI z Hamburgu / St. Pauli. Z domácích se představí Thomas Tesla, Lucas Hulan, které doplní chlapci z Kazachstánu Riki Boro (Hedone) a OM.

 

Dvě patra elektronické muziky, převážně house, techno a jejich deriváty v podání zahraničních hostů a lokálních hvězd, to vás čeká na party FIX!

Event: https://www.facebook.com/events/351084473378978
Datum: sobota 18. září 2021

Vstupné: zdarma do 22:00, do 23:30 - 100,- Kč, od 23:30 - 150,- Kč

Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1

_______________________________________________________

After a year of unwanted break FIX is back at Chapeau Rouge Prague! On Saturday 18th September we have Berlin based Argentine Alex Castro headlining the “house music” floor. Castro runs Love & Loop records and is regular dj guest in various spots in Berlin including Watergate, Renate, KitKat and Kater Blau. On the techno floor we have also Berlin based artists Taube, who in despite his young age contributed to fabric 100 compilation and successfully runs his parties and label Sowasvon. Taube will bring his customized modular system to play live! To support Taube we have two tried and tested djs originally from Kazakhstan OM and Riki Boro (co-founder of Hedone), who have been based in Prague since many years now. To round off already stellar line up we have HÅDI from Hamburg/St. Pauli, Germany who we met in our record store last year, Lucas Hulan (Microna), house music stalwart with over twenty years behind the decks under his belt. Thomas Tesla who appears in line ups at Egg London, Tresor Berlin, Suicie Circus and Ibiza clubs, runs vinyl shop Gram Records Prague, will be supplying beats too!

Event https://www.facebook.com/events/351084473378978

INTERPRETI

Lucas Hulan (Nightphunk)

Styly: house, techno

DJ Lucas Hulan začínal s house music v roce 1996 v menších pražských klubech XT3 a Punto Azul, kde s kamaradem DJem Sidecarem začal objevovat kouzlo černých vinylových placek.
 
Jeho DJský talent mu zajistil i vystoupení na legendárních parties SHAKE v Roxy, po boku “táty” Loutky a spousty zahraničních hostů, především z Holandska, které ve své době (kolem roku 1998) znamenaly vrchol pražské / české klubové scény. Celá jedna generace clubberů na tyto akce dodnes vzpomíná jako na něco zcela vyjímečného, co se již nikdy nebude opakovat a na jejichž neuvěřitelnou atmosféru nikdy nezapomenou.
 
Od té doby Lucas vystupoval snad ve všech českých a slovenských klubech (od Aše až po Košice), ale také v zahraničí (UK, Costa Rica, Švédsko, Švýcarsko, Polsko atd.), na všech možných tanečních i netanečních festivalech, vydal několik oficiálních kompilací, má vlastní značku NIGHTPHUNK, která začínala jako pravidelná noc v Roxy, dnes již zahrnuje také label Nightphunk Recordings, který vede společně s DJem Braunem a jejich releasy představují i tak zvučná jména jako Style Of Eye, Asad Rizvi, Herb LF, Shades Of Gray nebo Deepchild.
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO