CHAPEAU ROUGE

MENU

DANCE CLUB

Středa 1.5.2019 WEDNESDAY? WHY NOT?!


Lab95

DJ Skeptk
Pink Concrete

Čtvrtek 2.5.2019 MAMBO vs. I LOVE ROCK'N'ROLL


MAMBO

DJ Nacho (es) (latino)
Mambo DJ Crew (latino/salsa/merengue)

Pátek 3.5.2019


The BASEMENT

Jesse (be) (house, techno)
Verdana
Skelley
Pedro
DJ Serhan Guney (tk) (house)
Täino (house)
Blackloud, Zaloo

Sobota 4.5.2019


SVOJŠICE Warm Up

DJ Toky (sk)
DJ Džejár
DJane Nancy

Neděle 5.5.2019


SUNDAY RHYTHM

DJ Tráva (tech-house)

Pondělí 6.5.2019 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

Tricky V (uk)
DJ Erk (pt) (latino)

Úterý 7.5.2019 LA CALLE 8


LA CALLE 8

DJ Komandante (guatemala)
DJ Durane (bolivia) (reggaeton)
DJ Selecto (Bolivia)

Středa 8.5.2019 WEDNESDAY? WHY NOT?!


Lab95

Skelley
Jesse (be) (house, techno)

Čtvrtek 9.5.2019


TECHNOPARTY

Materia.fm (techno)

Pátek 10.5.2019


WHO RUN THE WORLD? GIRLS!

DJ Nela (hip hop)
MAD PRG (us)

Sobota 11.5.2019


LAZY LIZARD

DJ Tráva (tech-house)
Risto (live)

Neděle 12.5.2019


BREAKPOINT

DJ Yannick (house)

Pondělí 13.5.2019 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Marlon (sv)
DJ Filipo (i)

Úterý 14.5.2019


PARTYLICIOUS

DJane Lu Michell (r´n´b)
DJane Battle Lady

Středa 15.5.2019 WEDNESDAY? WHY NOT?!


Lab95

Xhatum
DJ Zaloo (tk)

Čtvrtek 16.5.2019 Chapeau Rock's x Dark Room


CHAPEAU ROCK'S

DJ Baptista (pt) (latino/salsa/merengue)

Pátek 17.5.2019


ELEKTRO//NISCHE

DJ Sebastian Schlachter (at)
Oldrich Sic Jr. (at)
DJ Orbith (elektro)

Sobota 18.5.2019


FIX

Ale Castro (ag) (house, techno)
Lucas Hulan (Nightphunk) (house, techno)

Neděle 19.5.2019


SUNDAY RHYTHM

DJ Tráva (tech-house)

Pondělí 20.5.2019 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

Tricky V (uk)
DJ Erk (pt) (latino)

Úterý 21.5.2019


PARTYLICIOUS

DJ Maztah (urban/hip hop)
DJ Saybon (hip hop)

Středa 22.5.2019 WEDNESDAY? WHY NOT?!


Lab95

Skelley
Pink Concrete

Čtvrtek 23.5.2019 LA CALLE 8


LA CALLE 8

DJ Komandante (guatemala)
DJ Durane (bolivia) (reggaeton)
DJ Selecto (Bolivia)

Pátek 24.5.2019


BASS DROP #60

DJ CYBi (d'n'b)
Adepts
Avenues (Furious Freaks, Bassdrop)
Cyper Sound
DJ Baleen

Sobota 25.5.2019


CREATIVE

Gat Electra DJs (deep tech)
Tuko Ramirez (house)
DJ Schwing (elektro)
Schwing Jr.
DJ Deff (house)

Neděle 26.5.2019

Pondělí 27.5.2019 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

Tricky V (uk)
DJ Filipo (i)

Úterý 28.5.2019


PARTYLICIOUS

DJane Lu Michell (r´n´b)
DJ Hlava (dubstep)

Středa 29.5.2019 WEDNESDAY? WHY NOT?!


Lab95

DJ Zaloo (tk)
Jesse (be) (house, techno)

Čtvrtek 30.5.2019 LA CALLE 8


LA CALLE 8

DJ Komandante (guatemala)
DJ Durane (bolivia) (reggaeton)
DJ Selecto (Bolivia)

Pátek 31.5.2019


NIGHTPHUNK

DJ Just_Me (Berlin)
Lucas Hulan (Nightphunk) (house, techno)

Program Květen 2019 pdf pdf
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO