CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 1.8.2020

NIGHTPHUNK

Datum akce:
1.8.2020

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Hendriks Toth (uk) (house)
 
Lucas Hulan (Nightphunk) (house, techno)
 
DJ Eddie Mur (Nightphunk) (d'n'b/deephouse)
 
DJ Yacube (techno)

INTERPRETI

Lucas Hulan (Nightphunk)

Styly: house, techno

DJ Lucas Hulan začínal s house music v roce 1996 v menších pražských klubech XT3 a Punto Azul, kde s kamaradem DJem Sidecarem začal objevovat kouzlo černých vinylových placek.
 
Jeho DJský talent mu zajistil i vystoupení na legendárních parties SHAKE v Roxy, po boku “táty” Loutky a spousty zahraničních hostů, především z Holandska, které ve své době (kolem roku 1998) znamenaly vrchol pražské / české klubové scény. Celá jedna generace clubberů na tyto akce dodnes vzpomíná jako na něco zcela vyjímečného, co se již nikdy nebude opakovat a na jejichž neuvěřitelnou atmosféru nikdy nezapomenou.
 
Od té doby Lucas vystupoval snad ve všech českých a slovenských klubech (od Aše až po Košice), ale také v zahraničí (UK, Costa Rica, Švédsko, Švýcarsko, Polsko atd.), na všech možných tanečních i netanečních festivalech, vydal několik oficiálních kompilací, má vlastní značku NIGHTPHUNK, která začínala jako pravidelná noc v Roxy, dnes již zahrnuje také label Nightphunk Recordings, který vede společně s DJem Braunem a jejich releasy představují i tak zvučná jména jako Style Of Eye, Asad Rizvi, Herb LF, Shades Of Gray nebo Deepchild.
 

DJ Eddie Mur (Nightphunk)

Styly: d'n'b/deephouse

Jeho počátky sahají do roku 1999,kdy odstartoval svou aktivní kariéru lámavými beaty,přesněji stylem Drum’n’Bass.
V následujících letech se začal věnovat vlastní tvorbě a jeho tracky se začaly hrát na Radiu 1,což vedlo k tomu,že se dostal do podvědomí širší skupině lidí.Díky své tvorbě byl pozván do pořadu Freesbee na TV stanici ÓČKO,čímž pozvedl zájem promotérů a začal se objevovat skoro ve všech klubech v ČR.Během své kariéry si zahrál i v zahraničí jako třeba v Německu,Belgii nebo Rusku.
V roce 2006 zakládá spolu s DJ-em Mystifem seskupení NEUROKYME,které funguje dodnes.
Jako promotér se může pochlubit pořádáním party CHRONIC,která patří k největším vůbec,na Kladně a okolí.
Zahrál si po boku jmen jako jsou ANDY C,FORWARD,DISELBOY,NOISIA,AQUASKY,H.O.S.H.,Andhim,Claptone,Rico Cassaza,Janeret a další….
Od roku 2008 se začal aktivně věnovat stylu DEEP,DUB a MINIMAL house/techno,který se mu vryl pod kůži tak,že ho začal produkovat a taky se stal jeho hlavním stylem,který teď hraje a nenechá Vás nikdy v klidu!

soundcloud.com/eddrum 
 
www.facebook.com/EDDRUMakaEDDIEMUR/ 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO