CHAPEAU ROUGE

MENU

Bar 3.5.2019

BASS FATS MUSIC

Datum akce:
3.5.2019

Patro:
Bar

DJs & Bands:
DJ Neighbour (drum´n´bass)
 
Rich FD (sax)
 
DJ Sta

 

INTERPRETI

DJ Neighbour

Styly: drum´n´bass

Na scéně jsem se začal pohybovat od roku 2007 a své první djské krůčky jsem realizoval spolu s djem Blofeldem, se kterým později zakládám vlastní crew Bass Bros. Pod její hlavičkou jsem působil tři roky a pořádal parties jako např. Underground Invasion, Drum Roll a Conflux, což byla residentní noc v pražském klubu Chapeau Rouge. Na začátku roku 2012 si dávám pauzu od hraní, která mi dodala hromadu energie a tak se po pár měsících vracím rychle zpět na scénu a přidávám se do 175bpm.cz, kde setrvávám pouze rok. Aktuálně se třetím rokem věnuji projektu Parallel Activity, s kterým jsem našel domicil v bookingu sety.cz.

Na party ode mě můžete slyšet jak promyšlený a inteligentní zvuk, tak svižný a energický. Ať se při svém mixu vydám jakýmkoliv směrem nikdy nechybí nádech deepu, který mě velice ovlivňuje. Od roku 2013 jsem okouzlen rovnými beaty, ve kterých jsem nalezl další rozměr djingu oproti drum and bassu.

Za dobu mého působení na scéně jsem si zahrál na známých klubovkách a open airech jako je Drumstation nebo Sun Festival a Let It Roll po boku djs jako jsou například Icicle, Black Sun Empire, Rockwell, Prolix, Zombie Cats, Dabs, Mortem, Axiom, Flowrian, Cabbie, Sub Zero, Paul SG, Jay Rome, Total Science, Matrix, Decon, Rowpieces, Carter, Need for Mirrors, Recline, Allied, B-Complex a další.

Rich FD

Styly: sax


DJ Sta

Bude to už skoro 9 let, co se DJ Sta propadl hraní. Stál u zrodu DNB FEVER CREW či svého labelu Zenith Music.
V posledních 3 letech se věnuje svým rezidentním nocím v klubu Cross. Svůj čas nevěnuje jen dnb a halfstepu, ale také technu, pro které si vytvoiíl kratší přezdívku STA. Společně s klubem Cross vytvořil noc Deep Beat Avantagarde, kam se jim podařilo přivézt vystupující jako GoldFFinch, Randomer, BokBok, Bambounou a další. Ve svých techno setech ma rád energické songy od producentů Len Faki, Ben Klock, Markus Suckut, Petter B, Randomer apod. Doposud hrál ve většině míst České republiky a také v Německu, Velké Británii či Holandsku.

soundcloud.com/stantha 

www.facebook.com/djstacz/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO