CHAPEAU ROUGE

MENU

Pátek 1.10.2021 VOLTAGE


VOLTAGE

DANZHUN
Snow Sniper
MC Kenny
Voltage DJs Crew


VOLTAGE

DJ BuzzDubz (be)
DJ Freaxment (ru)
DJ Corborat (dubstep)
DJ KillStroy (ua)
DJ Alice Aster (by)
DJ Marmite (uk)

Sobota 2.10.2021


TRASH GANG

Gory Ruffian
Them Darned Teenagers (this will hurt)
Cyper Sound (house/bassline)
Johnny Caress (house/trap/rap)


MIKROSKOP

DJ Haydn (uk)
DJ dot13 (at)
DJ Wanek (at)
Lucas Hulan (Nightphunk) (house, techno)

Neděle 3.10.2021


SUNDAY RHYTHM

DJ One AC (modern techno)

Pondělí 4.10.2021 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Vall.Kom
DJ Mad Mahrouse
DJ Mad Lu


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Te Amo (latino)
DJ Mad Arina (uk) (deep-tech house)

Úterý 5.10.2021


TECHNICOLOR

DJ Milan Kroutil (minimal)


PARTYLICIOUS

DJ Maztah (urban/hip hop)

Středa 6.10.2021 MADNESSDAYS


MADNESSDAYS

DJ Zaloo (tk)
Praha 420 (house)


MADNESSDAYS

mapk
DJ Vic

Čtvrtek 7.10.2021 102. NAROZENINY CHAPEAU ROUGE


102. NAROZENINY CHAPEAU ROUGE

I Love You Honey Bunny (rock pop)
Josefina Dusk (synthpop)
Viah (electronic)
Them Darned Teenagers (this will hurt)
Cyper Sound (house/bassline)
Johnny Caress (house/trap/rap)
DBG (Space Coupe + Dummy & Flash), ABAB, Duma


102. NAROZENINY CHAPEAU ROUGE

DJane Ladida (tech-house)
DJ Pavel Bidlo (Yoshitoshi - Usa) (electronica)
DJ Thomas Tesla (techno/house)


102. NAROZENINY CHAPEAU ROUGE

Cumbia Cooperativa Live (cumbia)
DJ Komandante (guatemala)
DJ Gadjo.cz (worldbeat)

Pátek 8.10.2021 MAMBO x DARK ROOM


MAMBO x DARK ROOM

DJ Sam Gittis (us)
DJ Marvelous Bey (es)


MAMBO x DARK ROOM

DJ Nobru
DJ Casa Flayva (Morocco)
DJ Benux

Sobota 9.10.2021 ONLY GOOD MUSIC


ONLY GOOD MUSIC

DJ Mad Jewel (latino)
DJ Mad DDK


ONLY GOOD MUSIC

DJ Mad Lu
DJ Mad Luke
DJ Mad Erk

Neděle 10.10.2021

Pondělí 11.10.2021 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Vall.Kom
DJ Mad Mahrouse
DJ Mad Lu


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Te Amo (latino)
DJ Mad Arina (uk) (deep-tech house)

Úterý 12.10.2021


TECHNICOLOR

Ginkgo Lanugo (techno)


PARTYLICIOUS

DJ Saybon (hip hop)

Středa 13.10.2021 MADNESSDAYS


MADNESSDAYS

DJ Zaloo (tk)
Praha 420 (house)


MADNESSDAYS

mapk
DJ Vic

Čtvrtek 14.10.2021 DON'T STOP THE PARTY


DON'T STOP THE PARTY

DJ Chris Rosewarne (uk)
DJ Art Below (ru)
DJ Lego (mex)


DON'T STOP THE PARTY

DJ Komandante (guatemala)
DJ Durane (bolivia) (reggaeton)
DJ Erk (pt) (latino)

Pátek 15.10.2021 WHO RUN THE WORLD? GIRLS!


WHO RUN THE WORLD? GIRLS!

DJ Mad Drespeaksfacts
DJ Mad Arina (uk) (deep-tech house)


WHO RUN THE WORLD? GIRLS!

DJ Mad Mahrouse
DJ Mad Vall.Kom
DJ Mad DDK

Sobota 16.10.2021


DNB Clash

Snare Junkies (d'n'b)
DNB Clash Crew (d'n'b)


CREATIVE

DJ Deff (house)
DJ Madelaine
DJ Schwing (elektro)
DJ Taada (house)

Neděle 17.10.2021


BREAKPOINT

DJ Yannick (house)

Pondělí 18.10.2021 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Vall.Kom
DJ Mad Mahrouse
DJ Mad Lu


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Te Amo (latino)
DJ Mad Arina (uk) (deep-tech house)

Úterý 19.10.2021


TECHNICOLOR

DJ Renegat (ger)
DJ Ben Ten (ger)


PARTYLICIOUS

DJ Saybon (hip hop)

Středa 20.10.2021 MADNESSDAYS


MADNESSDAYS

DJ Skeptk
DJ Zaloo (tk)


MADNESSDAYS

DJ Scally
mapk
DJ Vic

Čtvrtek 21.10.2021 INTERNATIONAL STUDENT NIGHT


INTERNATIONAL STUDENT NIGHT

DJ Casa Flayva (Morocco)
DJ Erk (pt) (latino)


INTERNATIONAL STUDENT NIGHT

DJ Benux
DJ Bony Boy (bg)

Pátek 22.10.2021 BASS DROP


BASS DROP

Dubsquad (dubstep/riddim)
DJ Corborat (dubstep)
Furious Freaks (d'n'b)
No Cure


BASS DROP

Smack (grime/bass)
DJ Tony P
Cyper Sound (house/bassline)
CHRZRD
DJ Pepis
DJ Bbb


BASS DROP

DJ Hlava (dubstep)
& friends

Sobota 23.10.2021 REPUBLIC ARTISTS


Republic Artists

DJ Silhouette
DJ Thomas Tesla (techno/house)
DJ Shiloff (ru)


Republic Artists

DJ Rico Casazza (uk) (house)
DJ Kozber (uk)
DJ Sammy Boyko (ru)

Neděle 24.10.2021

Pondělí 25.10.2021 MONDAYS LIKE FRIDAYS!


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Vall.Kom
DJ Mad Mahrouse
DJ Mad Lu


MONDAYS LIKE FRIDAYS!

DJ Mad Te Amo (latino)
DJ Mad Arina (uk) (deep-tech house)

Úterý 26.10.2021


TECHNICOLOR

SJ Yellow (techno)
DJ TMK


PARTYLICIOUS

DJ Maztah (urban/hip hop)

Středa 27.10.2021 MADNESSDAYS


MADNESSDAYS

DJ Zaloo (tk)
Praha 420 (house)


MADNESSDAYS

mapk
DJ Vic

Čtvrtek 28.10.2021 DON'T STOP THE PARTY


DON'T STOP THE PARTY

DJ Chris Rosewarne (uk)
DJ Art Below (ru)
DJ Lego (mex)


DON'T STOP THE PARTY

DJ Komandante (guatemala)
DJ Selecto (Bolivia)
DJ Erk (pt) (latino)

Pátek 29.10.2021


LE CIRQUE

DJ Yannick (house)
DJ Rescue (house)
Jag Kiranmay (house/dub/techno)

Sobota 30.10.2021


PANORAMA

ABAB (techno/house)
DUMA Jr. (techno)


LAZY LIZARD

DJ Tráva
Risto (live)

Neděle 31.10.2021 Prague Nasty Halloween - Halloweekend Survivors


Prague Nasty Halloween - Halloweekend Survivors

DJ Mad Jewel (latino)
DJ Mad Arina (uk) (deep-tech house)
DJ Mad DDK


Prague Nasty Halloween - Halloweekend Survivors

DJ Mad Lu
DJ Mad Vall.Kom
DJ Mad Mahrouse

Program Říjen 2021 pdf pdf
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO