CHAPEAU ROUGE

MENU

Bar 3.8.2019

REPUBLIC ARTISTS

Datum akce:
3.8.2019

Patro:
Bar

DJs & Bands:
DJ Sta
 
Brigitte Noir (sk)

V sobotu 3. srpna, se londýnský kolektiv djs a label Republic Artists vrací do klubu Chapeau Rouge.

V prostředním patře zahraje mexický Sakro, jehož housové tracky jsou hrány umělci takových jmen jako Ricardo Villalobos, Raresh, Dorian Paic, Thomas Melchior, Dyed Soundorom, Dewalta, Mike Shannon, Ekkohaus. Track „Jazz in the Forest“ byl zařazen do kompilace Fabric 67, kterou namíchal ZIP. Sakro má na svém kontě řadu digitálních i vinylových releasů na zavedených značkách, jako jsou např. Visionquest, Raum…music, AKU, Karlovak, Pleasure Zone, nebo La Vie En Rose, v roce 2014 se představil v Boiler Roomu vysílaném z Mexiko City. Sakro se představil na festivalech a v klubech zvučných jako Sunwaves, fabric, Watergate, Tresor, Salon Zur Wilden Renate a ​Club der Visionaere.

V nejspodnějším patře se představí Thomas Tesla, šéf Republic Artists! Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech, namátkou Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v berlínských klubech: Tresor, Golden Gate, Suicide Circus a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku Mind Meld 2 od Nikoly Galy.

Barové patro bude mít pod kontrolou domácí Brigitte Noir (Radio Wave) a Sta. O support na techno a house flooru se posta
vídeňský Mark Dale a vn/svnssn.
Událost www.facebook.com/events/495554337919210

 

Datum: Sobota 3. srpna 2019
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 - 150,- Kč
Start: 22:00INTERPRETI

DJ Sta

Bude to už skoro 9 let, co se DJ Sta propadl hraní. Stál u zrodu DNB FEVER CREW či svého labelu Zenith Music.
V posledních 3 letech se věnuje svým rezidentním nocím v klubu Cross. Svůj čas nevěnuje jen dnb a halfstepu, ale také technu, pro které si vytvoiíl kratší přezdívku STA. Společně s klubem Cross vytvořil noc Deep Beat Avantagarde, kam se jim podařilo přivézt vystupující jako GoldFFinch, Randomer, BokBok, Bambounou a další. Ve svých techno setech ma rád energické songy od producentů Len Faki, Ben Klock, Markus Suckut, Petter B, Randomer apod. Doposud hrál ve většině míst České republiky a také v Německu, Velké Británii či Holandsku.

soundcloud.com/stantha 

www.facebook.com/djstacz/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO