CHAPEAU ROUGE

MENU

Bar 14.6.2019

BASS FATS MUSIC

Datum akce:
14.6.2019

Patro:
Bar

DJs & Bands:
DJ Neighbour (drum´n´bass)
 
Rich FD (sax)
 
DJane Lillou (tech-house)

 

INTERPRETI

DJ Neighbour

Styly: drum´n´bass

Na scéně jsem se začal pohybovat od roku 2007 a své první djské krůčky jsem realizoval spolu s djem Blofeldem, se kterým později zakládám vlastní crew Bass Bros. Pod její hlavičkou jsem působil tři roky a pořádal parties jako např. Underground Invasion, Drum Roll a Conflux, což byla residentní noc v pražském klubu Chapeau Rouge. Na začátku roku 2012 si dávám pauzu od hraní, která mi dodala hromadu energie a tak se po pár měsících vracím rychle zpět na scénu a přidávám se do 175bpm.cz, kde setrvávám pouze rok. Aktuálně se třetím rokem věnuji projektu Parallel Activity, s kterým jsem našel domicil v bookingu sety.cz.

Na party ode mě můžete slyšet jak promyšlený a inteligentní zvuk, tak svižný a energický. Ať se při svém mixu vydám jakýmkoliv směrem nikdy nechybí nádech deepu, který mě velice ovlivňuje. Od roku 2013 jsem okouzlen rovnými beaty, ve kterých jsem nalezl další rozměr djingu oproti drum and bassu.

Za dobu mého působení na scéně jsem si zahrál na známých klubovkách a open airech jako je Drumstation nebo Sun Festival a Let It Roll po boku djs jako jsou například Icicle, Black Sun Empire, Rockwell, Prolix, Zombie Cats, Dabs, Mortem, Axiom, Flowrian, Cabbie, Sub Zero, Paul SG, Jay Rome, Total Science, Matrix, Decon, Rowpieces, Carter, Need for Mirrors, Recline, Allied, B-Complex a další.

Rich FD

Styly: sax


DJane Lillou

Styly: tech-house

Lillou, která s hudbou začala koketovat již od roku 1998, dnes patří mezi zdravý okruh  undergroundové housové scény v Čechách. Svůj styl si vytříbila po dvouletém pobytu v Londýně – v multikulturním centru Anglie, kde získala své pravidelné vysílání na pirátském radiu EFM, pozdější pravidelné páteční dýchánky v Nothinghamském baru a pár dalších  vystoupení  v Londýnských klubech jako 414….Stejně tak ji v jejích začátcích nemálo ovlivnilo a inspirovalo její přátelství a důvěra kolektivu Tag a Eukatech.

V roce 2001 se vrací do Prahy, aby zde pod taktovkou tehdejší věhlasné agentury Eastbase nastartovala dráhu profesionální Djane. Zahrála si v mnoha klubech po celé České republice, Slovensku a Chorvatsku. V neposlední řadě za zmínku stojí její návštěvy v klubech v ruském Petrohradě a Moskvě, kde si ji obecenstvo velmi oblíbilo a záhy získala i svého agenta.

Je jednou z mála  českých představitelek kvalitního techhousu, který ráda kombinuje s houpavým groovy deep housem a lámanými beaty. Její sety jsou velmi různorodé a náladově  barevné, chvíli jen tak zasněné a melancholické a posléze velmi energické s hutnými basovými linkami. To vše prolněné dlouhými a precizními mixy.
V poslední době se zabývá i vlastní produkcí a patří mezi djs pražského klubu Roxy.

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO