CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 4.3.2021

ZRUŠENO! Fat Nick (us) - Live Concert

Datum akce:
4.3.2021

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Fat Nick (us) (rap)

„Je mi to líto, ale kvůli současné situaci kolem covidu-19 ruším své evropské turné." Z tábora Fat Nicka, který měl vystoupit v Praze už 4. března, přichází nemilé, ale očekávatelné zprávy. „Dávejte na sebe pozor," vzkazuje americký rapper v době, kdy epidemie stále ne a ne polevit. A my dodáváme, že se spolu s ním těšíme, až naplánujeme český koncert v lepších časech. Vstupné bude všem vráceno v plné výši v místě nákupu. Děkujeme, že jste s námi.


(en)
 

We regret to share the sad, but also understandable news from Fat Nick: "I am saddened to announce that my European tour this year will have to be cancelled due to the current situation with Covid-19. During this time I urge everyone to be safe and I look forward to arranging a new tour in the near future! Excited to see you then." All ticket holders can expect a full refund from their ticket provider. Thank you for sticking with us.


Fb událost: www.facebook.com/events/862301367562618/

INTERPRETI

Fat Nick (us)

Styly: rap

Hvězda sociálních sítí Fat Nick se proslavil díky společné online show s parťákem Pouyou, ve které oba předváděli své rapové freestyly i drsné komediální skeče. Nicky Gordo aka Mr. Yung Rich nebo Handsome se narodil v Miami řecko-kubánským rodičům a místo studia střední školy se rozhodl raději prodávat drogy. Ve volném čase začal se svým kámošem Pouyou rapovat a díky úspěchu jejich společné komediální show zakrátko vyjeli na první americké turné. Po sérií vlastních i společných mixtapů s Pouyou vydal Fat Nick v roce 2015 debut Fat Camp. Na svém kontě má také tracky s rappery Ghostemanem, Shakewellem nebo Bexeym.

www.facebook.com/therealfatnick/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO