CHAPEAU ROUGE

MENU

19.1. Kapela Jokers19. 1. Pražští džoukři hejtují kólcentra

 

Kapela Jokers představuje nový videoklip k písni Callcentrák a zve na jeho křest. V pátek 19. ledna 2018 ho na koncertě v pražském klubu Chapeau Rouge pokřtí otravný králíček a asertivní kuřátko. Vystoupí i kapela Wooden Ships.
 

„Callcentrák je alegorická píseň o medvědovi, kterej chce v klidu spát a nesnáší, když ho vyrušujou telefonáty z kólcenter nabízející nepotřebný služby. To ho nutí vymejšlet si absurdní výmluvy, jako že je zrovna mimo signál nebo letí na Honduras…“ říká zpěvák kapely Petr Soukup a parafrázuje chytlavý refrén skladby.

Vizuální zpracování klipu je dílem grafika Tomáše Kopeckého (Littlecolor.com), jehož s kapelou Jokers pojí dlouholetá spolupráce a vzájemné sympatie. Klip je ručně kreslený a následně počítačově animovaný. Ukázka korespondence kapely s grafikem napovídá, že vznikal v uvolněné tvůrčí atmosféře: „Kluci, klip je téměř hotov, ale ještě dodělávám relativně složitou scénu, kde jsem si vymyslel „armádu“ zajíců. Nicméně děti stále chodí a chtějí to pouštět, tak doufám, že se vám bude líbit.“

Na scénáři spolupracovala také Tomášova manželka Tereza. „Šlo nám o to, aby klip působil jako vtipná bajka,“ dodává.

Fb událost: www.facebook.com/events/168204093935238

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO