CHAPEAU ROUGE

MENU

2.2. BIKKINYSHOP pokřtí nové LP
2.2. Bikkinyshop - Křest nového LP "Posh"
    Berounsko-vršovická crossover-core kapela Bikkinyshop křtí nové album Posh - nový samply, nový songy, novej zvuk, novej merch, atd.! Jako hostující kapely vystoupí mladí rockoví zabijáci Lili Vilit a nu-metal-rap-coreoví Limbo Planet!


    Více než tři roky již uplynuly od chvíle, kdy vydala berounská crossover-coreová stálice Bikkinyshop poslední dlouhohrající desku jménem King´s Court, která zaznamenala u fanoušků i médií velice kladný ohlas.

    Nyní je na světě zbrusu nové album, nesoucí jméno Posh, jež obsahuje jedenáct skladeb. Co se skrývá za názvem a jaká je myšlenka desky, která má na přebalu zuboženou postavu v liščí masce? „Kde začít? Posh je přesmyčka slova shop, které máme v názvu. Nicméně hlavní ideou bylo pozlátko, falešný luxus, kterým se dnes někteří lidé obklopují a rádi jej vystavují na odiv druhým prostřednictvím sociálních sítí,“ vysvětluje hlas Bikkin Tomáš Čeřovský. „Chtěli jsme toho říct poměrně dost. Z jedné strany lze koncept chápat jako upozornění na faleš, které je kolem pod berančími rouchy čím dál víc, navoněnou bídu nebo naopak fakt, že dnes mezi sebe lidi stavějí zdi, nosí masky, vystupují pod virtuálními identitami a čím dál těžší je zjistit, že někde hluboko pod tím vším může být něco, co stojí opravdu za to. Nebo naopak. Každý ať si to přebere po svém,“ doplňuje.

Nové LP představí Bikkinyshop 2.2. v našem undergroundu.

Fb událost: www.facebook.com/events/1769533866682112/

Vstup: 120 Kč

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO