CHAPEAU ROUGE

MENU

15.12. SHEEXY
15.12.
70. vydání Sheexy v Chapeau Rouge


Již v roce 2007 se zrodil jeden z dlouhodobě přetrvávajících hudebních konceptů v Chapeau Rouge, který v pátek 15.12.2017 oslaví své jubilejní 70. vydání v rytmech novodobého deep techno soundu s hostem dj Ondrej K.

Za vznikem večera tehdy stála a dodnes se vzájemně podporuje dvojice djs Tazz & Biodan, ze kterých se za ta léta stali nerozluční přátelé. Za 11 let prošel tento večer hudební evolucí, kde se vystřídaly žánry od deep house až k techno, občas i za doprovodu živého muzikanta na hudební nástroj. Vždy jste se však mohli spolehnout, že na Sheexy bude zábava.

To platí i dnes, avšak deep house na Sheexy nečekejte. Hudební evoluce rezidentů posunula tento večer do novodobé nekomerční éry energického deep techna, tribalu a tech-house.

Sheexy není hudebně komerční, konvenční ani stereotypní. Sheexy je svoje a tomu bude odpovídat i produkce večera. Nové alternativní elektronické směry ve stylu house, tech-house a techno jsou kolem nás, a tak vám je v té nejlepší taneční podobě chceme představit.

Od rezidentů můžete čekat dynamický atmosférický zvuk na který jste u nich zvyklí, u hosta Ondrej K, který dovede večer do finale zas neotřelé a originální skladby, které jinde jen tak neuslyšíte.

Tak přijďte si v pátek odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :)

FB Event: www.facebook.com/events/319941141825095/ 

Biodan soundcloud:https://soundcloud.com/djbiodan

Tazz soundcloud: https://soundcloud.com/dj-tazz-prague

Ondrej K soundcloud: https://soundcloud.com/ondrej-k

 

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO