CHAPEAU ROUGE

MENU

26.10. 98 narozeniny Chapeau rouge


Kapitán Demo na 98. narozeninách Chapeau Rouge, vstup zdarma!


Náš třípatrový klub se 26. října promění doslova v peklo. Opět se tak vrátí do jedné ze svých historických etap, kdy na místě dnešního Chapeau Rouge stála Čertova krčma. Pražané se jí obloukem vyhýbali, protože věřili, že v ní straší.

A letos se přesvědčíme, že se vlastně nic nezměnilo. Headlinerem kapelní stage je napůl Čech, napůl Ital, trendsetter a ikona milánské XXXL módy v jedné osobě. Rapovat začal z nudy a okamžitě se stal legendou, pro rohlíky si jezdí limuzínou a do Chapeau přiletí svým soukromým tryskáčem rovnou z kongresu oligarchů. Není to nikdo jiný než osobitý rapper Kapitán Demo se svými dvěma “brášky” Givi Krossem a ProGramem a početnou crew tanečníků. Dalšími kapelami svátečního večera budou české formace Vložte kočku a Ghost of You.

Také djská stage přivítá hvězdu světového formátu. Do Chapeau Rouge přijede legenda house music Terry Francis, který je na scéně přes třicet let a kromě samotného pojmu house pomáhal formovat i djskou scénu londýnského klubu Fabric. Dále zahrají ABAB, Akrom, BASS DROP, Dead Sailor z Mandrage se svým dj setem, Lucas Hulan, Pavel Bidlo, Thomas Tesla, The Thrillest, Trash Gang a Tommy Weed z Mydy Rabycad a Android Asteroid se svým dj setem.

Hudební program je jako každý rok zcela zdarma a to ve všech patrech. Na narozeninovou oslavu si klub připravil celkem čtyři pódia plná kapel i djs. Chybět nebudou ani narozeninové dekorace, drinky a speciální performance včetně oblíbeného pekelného průvodu na Staroměstské náměstí.
Nejlepší party letošního podzimu se koná ve čtvrtek 26. října v srdci Prahy. Bude se tančit, pít a oslavovat až do rána!

 

Datum: 26. října 2017;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Vstupné: ZDARMA;
Start: 19:30.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/116265442388164

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO