CHAPEAU ROUGE

MENU

13.10. SHEEXY


13.10. Sheexy v Chapeau Rouge přivítá kromě německého dje Zathury navíc mexického Bastarda Love!

Letošní SheexyBoat odstartoval již 11. sezónu klubové noci Sheexy v Chapeau Rouge. S novou sezónou se objeví i změny převážně v dramaturgii, a v pátek 13.10. přiváží underground zvuk z jižního Německa. A aby toho nebylo málo line up na poslední chvíli posilní horká krev z Mexika!

Sheexy není hudebně komerční, konvenční ani stereotypní. Sheexy je svoje a tomu bude odpovídat i produkce večera. Nové alternativní elektronické směry ve stylu house, tech-house a techno jsou kolem nás, a tak vám je v té nejlepší taneční podobě chceme představit. 

V magický pátek 13.10. bude hostem dj Zathura, který je zastupitelem underground scény v jižním Německu. Mimo jiné také pořadatelem úspěšného festivalu Connect! Open Air uprostřed lesa s unikátní atmosférou. Jaká je na takovém festivale atmosféra se můžete podívat v krátkém video sestřihu 
 

Zathura se věnuje elektronické muzice od 14 let. Začínal jako progressive trance dj, ale dnes se jeho pojetí hudby pohybuje v rozmezí od deep house až k technu s psychadelickými prvky. Zároveň se věnuje i vlastní produkci a na svém kontě má několik releasů. Je pevnou součástí uskupení Bunte Klänge, Reutlinger crew a MAISON DU SONS Records.

Zathura soundcloud: https://soundcloud.com/zathura-music

Jako další host večera se předvede mexický Bastard Love, který má zářezy na prestižních labelech jako Solomunův Diynamic, nebo My Favorite Robot. Bastard Love se v Praze už několikrát předvedl a vždy to byl divoký mejdan až do konce a nejinak tomu bude tentokrát.

Bastard Love soundcloud: https://soundcloud.com/donoband

Rezidentní djs Tazz & Biodan během uplynulých deseti let provedli noc Sheexy různými hudebními směry, aby stále mohli nalézat nové věci a být inovativní. Tentokrát nebude dj Biodan přítomen, ale i tak se můžete těšit na spoustu novinek od deep house přes rozjetý tech-house až k lehkému techno zvuku, který vám s úsměvem na tváří zamixuje dj Tazz.

Pro hudební nalazení si můžete poslechnout poslední mix od Zathury níže:

https://soundcloud.com/zathura-music/zathura-fuchs-und-hase-festival-closing-set-2017


Tak přijďte si v pátek odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy, rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :)

FB Event: www.facebook.com/events/328352700958328/ 

CONNECT OPEN AIR 2017 from Jennifer Schubert Photography on Vimeo.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO