CHAPEAU ROUGE

MENU

29.7. REPUBLIC ARTISTS


29. 7. Londýnský kolektiv Republic Artists a hlavní hosté Sakro a Nick Elia live opět v Chapeau Rouge!
V sobotu 29. července zavítá do Chapeau Rouge londýnská djská parta a label Republic Artists. Akce tradičně proběhne ve všech třech patrech klubu.

Na house stagei zahraje Sakro, dj a producent, jehož tracky jsou hrány umělci takových jmen jako Ricardo Villalobos, Raresh, Dorian Paic, Thomas Melchior, Dyed Soundorom, Dewalta, Mike Shannon, Ekkohaus. Track „Jazz in the Forest“ byl zařazen do kompilace Fabric 67, kterou namíchal ZIP. Sakro má na svém kontě řadu digitálních i vinylových releasů na zavedených značkách, jako jsou např. Raum…music, Karlovak nebo La Vie En Rose, v roce 2014 se představil v Boiler Roomu vysílaném z Mexiko City. Minulý rok založil svou značku Bon Vivant, label na kterém vyšlo minulý měsíc jeho nejnovější ep. O warm up se postará mexický Veloz, noc uzavře domácí Lucas Hulan.

Na Techno stagei se představí UK Roland artist Nick Elia, který zahraje live. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele. Jeho třítrackové EP, vydané na Republic Artists Records bylo hráno a podporováno mnoha důležitými umělci, jako jsou např.: Dubspeeka, Tiga nebo Hannah Wants. Track „Glue“ byl hrán na stanici BBC Radio 1.

Dál zahraje domácí Elektrabel, chlapík, který se pohybuje na scéně už úctyhodných 15 let, za svou kariéru stihnul hrát v mnoha světových klubech včetně tokijského Wombu nebo berlínského Tresoru. Jeho vůbec první vinyl release byl vydán na labelu 6277, který patří Jeffu Millsovi. Jeho track „Daje“ zahrál loni Ben Klock na akci Dekmantel.

Nebude samozřejmě chybět ani Thomas Tesla, šéf Republic Artists! Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech: Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v německém Tresoru, Magdaleně, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku Mind Meld 2 od Nikoly Galy.

Třetí, barovou stage, budou mít pod kontrolou djs Vanko a Deff.

Pokud jsi příznivcem housu a techna, nesmíš v sobotu 29. července v Chapeau chybět!

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/293701174373777 


Datum: 29. červenec 2017
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 – 150,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO