CHAPEAU ROUGE

MENU

3.6. DNB Clash3.6. DNB Clash vs. X-Morph & Zaion

Pátá klubovka DNB Clash už zase klepe na dveře. Tentokrát s datem 3.6 a hosty X-MORPH & ZAION, kteří si zakolaborují v pravidelném Guest clashi.

X-MORPH je jedním z pioneerů CZ scény a jedním z předních členu REDRUM DRUM AND BASS CREW.. ZAION, též člen REDRUM CREW”. Tito dva pardálové se nyní spojili a organizují dost divoký věci, jako třeba legendární Stepslet. 

V Residentním clashi se představí NEURO:LAB (Urban Scalp) a MALCUTH.

MALCUTH - vám přinese atmosferu tak hustou, že jí nerozdejcháte, temnota doprovází tohohle producenta, který měl možnost vydat svůj počin na YOU SO FAT records, nebo produkovat hudbu pro Řezníka. Jeho sety jsou temné, prokládány half tempem a umocňují mohutnost celého mixu.

NEURO:LAB - Pražští řezníci, kteří už v základu mají b2b styl a kolaborací v Clashi povznaší technickou stránku ještě výš. 
Jejich mixy jsou energické, fázové a každý člen projektu reprezentuje jedinečný utvar a selekci a pravé střídání techto osobností, formuje jedinečnou identitu projektu. 

Takže se těšte na další parádní mejdan v proslulém Chapeau Rouge pod taktovkou Latrod3ctus, Duneni.cz a Urban Scalp s hosty X-Morph, Zaion a Malcuth!
Nebudou chybět klasické Clash kulisy a videoprojektce. Nezbývá než se těšit jakou atmosféru a párty si díky Vám opět užijeme.

Fb událost: www.facebook.com/events/290508114729505/

Vstupné: DO 23:00 60czk, PAK 80czk
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO