CHAPEAU ROUGE

MENU

28.4. SHEEXY

 

 


28.4. DJ Formi a Luckie na SHEEXY

V pátek 28.4. proběhne v Chapeau Rouge další díl pravidelné klubovky Sheexy rezidentních djs Tazz a Biodan. Dj Tazz se bohužel tentokrát nemůže zúčastnit, takže bude mít pod palcem vše dj Biodan, který si pozval rovnou hosty dva!

Prvního hosta není potřeba dlouze představovat. Pražské publikum dj Formiho dobře zná. V roce 95 už roztáčel vinyly na prvních house parties a od té doby se do dneška nezastavil. Jako druhý host vystoupí východočeský dj Luckie, který také není žádný začátečník. Od roku 2000 baví lidi svým skvělým groovy zvukem a hrál už ve všech koutech České republiky.

Samozřejmě nebude chybět rezidentní dj Biodan, u kterého se můžete těšit na spoustu novinek od deep house, přes rozjetý tech-house až k lehké techno náladě.  Pro hudební nalazení si můžete poslechnout záznam Biodana z Roxy, kde vystoupil před necelými dvěma měsíci.

 

Netřeba zapomínat že Chapeau Rouge má tři patra, a disponuje tak třemi hudebními stage s různorodou zábavou! Tento večer proběhne kromě Sheexy v Dance clubu také v Live Underground akce s názvem Technicolor Special s hosty DJ Denis Calmer (DE), DJ Oscar Morbo, Insect Elektrika a Total Woods. Na horním baru zahraje dj Ba2s.

Přijďte si v sobotu odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy, kde můžete rozvinout svůj vnitřní klid. Buďte s námi dobří, my totiž budeme :)Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO