CHAPEAU ROUGE

MENU

22.4. Narozeniny Republic Artists
22.4. Republic Artists slaví 9 let a jako hosta příváží DJe Agenta (ger)
V sobotu 22. dubna se v Chapeau Rouge bude slavit! Londýnský kolektiv a label Republic Artists Records se pohybuje nejen na londýnské scéně už 9 let. Za tu dobu RA kolektiv uspořádal přes 200 parties v UK, v ČR, na Ibize nebo v sousedním Německu. S úmyslem přiblížit sound akcí a hlavních účinkujících širší veřejnosti vznikl v roce 2014 stejnojmenný label. Již od prvního releasu se tracky vydané na Republic Artists Records staly součástí tracklistů na radiích BBC, Ibiza Global nebo Proton. Některé z 36 vydaných singlů byly hrány a podporovány pioneery a současnými hvězdami elektronické scény, mezi které patří taková jména Sasha, Nicole Moudaber, Laurent Garnier, Jon Rundell, Terry Francis a mnoho dalších.


Na narozeninovou oslavu se po roce vrací berlínský Agent, který bude opět hlavním hostem. Agent vystoupil za svou dvacetiletou kariéru v mnoha respektovaných klubech a na festivalech v rodné vlasti. Jeho typický zvuk zazněl ve frankfurtském Cocoonu, berlínském Tresoru nebo na Love Parade. Má za sebou stovky zahraničních vystoupení, například v londýnském Fabricu a Eggu, klubu Womb v Tokiu nebo na festivalu Off Sonar. Jeho tracky vyšly na labelech zvučných jmen: Get Physical, Cocoon, Desolat, Moon Harbour nebo Fabric Records.

 Druhá „techno” stage bude pod taktovkou jednoho z pilířů Republic Artists Records, kterým je Nick Elia. Nick zahraje live, za použití mašinek Roland a kontrolerů Novation. Nick vyprodukoval a remixoval několik úspěšných techno tracků. Jeho třítrackové EP Exit Velocity, vydané u Republic Artists Records, hráli a podporovali známí umělci jako například Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka, Jon Rundell, Melokolektiv, Lee Walker, Tiga nebo Hannah Wants, která hrála jeho track „Glue” na stanici BBC Radio 1. Nejnovější počin, remix tracku Bending Light” se hrál na radiu Proton a Kiss fm. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele.

Dále zahraje domácí Elektrabel, chlapík, který se pohybuje na scéně už úctyhodných 15 let, za svou kariéru stihnul hrát v mnoha klubech zvučných jmen, jako jsou například tokijský Womb nebo berlínský Tresor. Jeho vůbec první vinyl release byl vydán na labelu 6277, který patří Jeffu Millsovi. Jeho track „Daje“ zahrál tento rok Ben Klock na akci Dekmantel.

Samozřejmě nebude chybět ani Thomas Tesla, šéf Republic Artists! Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech, namátkou Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v německém Tresoru, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku Mind Meld 2 od Nikoly Galy.

O support se postarají Kirill Astra (Tamdem) a Mark Dale z Rakouska. Bar bude mít pod kontrolou trojlístek domácích djs Vanko, Lillou a Deff.

 

Událost  na fb: https://www.facebook.com/events/293205424430027 


Datum: sobota 22. dubna 2017
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 - 150,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
'Start: 22:00

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO