CHAPEAU ROUGE

MENU

18.3. Republic Artists18.3. Willers Brothers (uk) na Republic Artists
V sobotu 18. března zavítá do Chapeau Rouge šestice house a techno djů z UK, a to na party Republic Artists Records, která se bude konat na všech patrech klubu. Zahraniční hosty doplní kvalitní domácí support.

Roli headlinerů na sebe vezme djské duo Willers Brothers, které se na scéně pohybuje 5 let. Od roku 2013 jsou rezidentními djs v londýnském klubu The Egg. Britský magazín DJ MAG zařadil v srpnu 2015 Willers Brothers do rubriky „This month’s Djs To Watch out for.“ Za posledních 12 měsíců duo hrálo v uznávaných klubech nejen v UK, ale také v Estonsku, Francii, Německu (Tresor, Watergate), Itálii, Lucembursku, na Maltě, v Holandsku, Rumunsku a Španělsku (Space Carl Cox, Pacha). Jejich komerčně nejúspěšnější track „Mind Craft Glasses” zahrál Marco Carola na festivalech a v klubech po celém světě. Pro zajímavost, mladší z bratrů Sean byl v roce 2011 nasazen v bojové misi v Afgánistánu, kde bojoval proti Talibanu po boku amerických a afgánských jednotek v provincii Helmand.

 

Dalším hlavním hostem je Elek-Fun, šéf labelu Leading Astray, který pochází z Barcelony. Label a djskou kariéru odstartoval před patnácti lety v Londýně, kde působí dodnes. Ignasi Romero Romeo je častým hostem akcí Republic Artists v klubu Egg, 16. března mu vychází 4 trackové EP Eslabon na Republic Artists Records. Jeho nejnovější producentský počin, remix tracku Training, který vyšel na Leading Astray Records, zařadil Joseph Capriati do svého mixu Save Fabric. Stejný umělec hrál tento track v klubu DC10 na Ibize.

 

Dále se představí G. Walker, rezidentní dj nejnovějšího londýnského klubu Printworks a festivalu Junction 2 a dalších akcí, organizovaných pod hlavičkou London Warehouse Events. Díky své rezidentuře Walker předskakoval mnoho známým tvářím elektronické scény, mezi které patří Adam Beyer, Anja Schneider, Stacey Pullen, Alan Fitzpatrick, Marcel Fengler nebo Kevin Ove.

 

Thomas Tesla, majitel brandu Republic Artists Records, bude sekundovat Elek-Funovi na techno stagei. Mezi známé londýnské kluby, kde Tesla hrál a momentálně hraje patří The Egg, Steelyard, MoS, Fire, Corsica Studios, Lightbox nebo legendární The Cross. Mezi další respektované kluby, kde Thomas hrál patří berlínský Tresor, Magdalena a Amnesia na Ibize. Jeho produkci najdete na labelech Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo na již zmíněném labelu Republic Artists.

 

O support na house stagei se postará Darren Gregory z Brightonu a domácí Kirill Astra z projektu Tamdem. Techno stage nachystá rezident Republic Artists Justin Saunders. Na baru se můžete těšit na Da Moona a Sta.

 

Třetí březnová sobota patří londýnským djs. 18. března nesmíš v Chapeau chybět!

FB událost: www.facebook.com/events/301055043624713

Datum: 18. března 2017;

Vstupné: do 23:30 - 100,- od 23:30 - 150,-;

Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;

Start: 22:00.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO