CHAPEAU ROUGE

MENU

Minimal illusions vol. 2 - KLEINSCHMAGER AUDIO (Mo´s Ferry, Rrygular - Berlin)

20.2. 2009 Chapeau Rouge (vstup zdarma)

DJ´s: 
KLEINSCHMAGER  AUDIO
(Mo´s Ferry, Rrygular - Berlin)

+ Lettysix a.k.a Negga & Miss T. (Promix, Praha)
+ Pietro & Jakub Mildner
(Spacewerks, Praha)

 

Kleinschmager Audio

 je projekt složený z dje a zvukového inženýra Joerna Kleinschmagera a Niklase Worgta - zakladatele známého a dnes velmi úspěšného berlinského labelu "Mo´s Ferry" ( www.mosferry.de ).

V roce 2007 vydali Kleinschmager Audio - "Audio 1", o rok později "Audio 2" a po vydání "Audio 3" se rozhodli pro sestavení celého alba nazvaného "Audiology", které vyjde v březnu 2009 v distribuci sítě "Kompakt" (zde je možné si album poslechnout: http://www.rrygular.com/promo/kleinschmageraudio/audiology.html

Na albu se objeví hudební nápady za celých 10 let spolupráce, oprášené staré tracky a samozřejmě i ty nejnovější kousky - vše zaměřené na perfektní kvalitní zvuk ve stylu minimalu, techna, dubu a housu. Jedná se opravdu o vytříbený hudební vkus a styl a milovnící této kvalitní muziky by na party Minimal illusions neměli určitě chybět!

Těchto příležitostí je v Praze pomálu a pokud to z nějakých důvodů nestíháte, máte ještě možnost poslechnout si Kleinschmager Audio i v Brně o týden později 27.2. ve Flédě.

 Berlínský label Mo´s Ferry

 "We decided not to join the digital monopolism! From now on finetunes will deliver our releases to most online stores."

Tuto hlášku naleznete právě na stránkách berlínského labelu "Mo´s Ferry", který se vydávání klasických vinylových desek ani v dnešní době nebojí, což je určitě chválihodné a ikdyž je populární Traktor Scratch či Final scratch určitě neocenitelným pokrokem a skvělým pomocníkem, tak kouzlo štrachání se ve vinyl shopech v různých koutech světa a radost z ulovení dvou super desek ze 100 nabízených nepřekoná :)

První základy Mo´s Ferry Production položil již v roce 1993 Niklas Worgt - člen zmiňovaného Kleinschmager Audio, a to pod různými jmény ("Frauds in  white", "Sonstware", "Persona non grata").

V 1997 produkuje své první demonahrávky a vystupuje již jako live act.

O čtyři roky později vychází první label kompilace ve spolupráci s "Digital Planet" a dj Kristin z Berlína a tímto byl oficiálně label "Mo´s Ferry" založen.

Hudební zaměření labelu Mo´s Ferry se stále mění. První tracky byly ovlivněny převážně technem a další produkce je čím dál více s prvky tanečního groovy tech-housu. V soušasnosti se Mo´s Ferry stále rozrůstá, má deset  producentů a 16 remixérů a může být hrdá obzvláště na známého Troye Pierce a Mossu.

Pod hlavičkou Mo´s Ferry také naleznete sublabel "Rrygular", který je zaměřen na dnes tak populární techno-minimal a minimal.

Jednou ze zajímavosti je také spolupráce Mo´s Ferry se známou něměckou top modelkou Evou Padberg, která od roku 2003 začala svou hudební kariéru jako projekt "Dapayk & Padberg" a jejími remixéry byli např. Matt John a Mathias Tanzman.

Party Minimal illusions vil.2 organizuje agentura Promix. Více info na www.promixagency.cz.

 


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO