CHAPEAU ROUGE

MENU

4.3. DNB Clash vol. 74.3. DNB Clash a hosté ESKA & KAMCZA
Čtvrtletní klubovka DNB Clash už zase klepe na dveře, tentokrát s datem 4/3 a hosty budou ESKA & KAMCZA, kteří si zakolaborují v pravidelném Guest clashi.

ESKA je jedním ze zakladatelů dnbfever a v roce 2008 se stal talentem roku v dnb awards. KAMCZA, též člen dnbfever je moderátor pořadu “narovinu zlomenej podcast”. Tito dva deepoví pardálové se nyní spojili a organizují legendární mejdan “Zlomená scéna”, která se odehrává v Café NONA i další akce vč. edicí drumstation v Crossu.

V Residentním clashi se představí TOD (Urban Scalp) a VIRCZ (Latrod3ctus).

VirCZ - je znám svým specifickým hraním na 3 gramofony na kterých, ve velmi přesvědčivé selekci střídá a prokládá všechny styly drum and bassu.
je vždy zárukou silné a zábávné atmosféry.

Tod - nový český DNB zabiják, který se nebojí kombinovat všechny subžánry drumandbassové hudby. V jeho tvorbě můžete slyšet nejen láskyplné tóny liquidu, tak temnou stránku neurofunku. Tod ve svých setech občas překvapí zpomalením tampa a brouzdáním v glitchhopu a podobných žánrech. Jste ready?

Takže se těšte na další parádní mejdan v proslulém Chapeau Rouge pod taktovkou Latrod3ctus, Duneni.cz a Urban Scalp s hosty Eskou a Kamczou.
Nebudou chybět klasické Clash kulisy a videoprojekce. Nezbývá než se těšit jakou atmosféru a párty si díky Vám opět užijeme.


Vstup: do 23 hod 60 Kč, poté 80 Kč

Fb událost: www.facebook.com/events/759315207552204Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO