CHAPEAU ROUGE

MENU

18.2. Republic Artists
18.2. DJs Isherwood (uk) a Broken Neon (uk) na Republic ArtistsSobota 18. února bude v Chapeau patřit Republic Artists, londýnskému labelu a kolektivu djs. Akce proběhne ve všech třech patrech klubu a hlavními hudebními žánry budou house a techno. 

Na „underground house“ stagei se představí hned tři zahraniční hosté. Duo Broken Neon, které pravidelně vystupuje na akcích Mr. C, Superfreq. Srdce londýnské scény si získali zejména svými dlouhými, někdy až osmihodinovými sety na party Jaded, která probíhá každou neděli v klubu Corsica Studios. Dj a producent Isherwood je nedílnou součástí londýnské Toi Toi party a častým hostem klubu Fabric, Pickle Factory nebo berlínskeho Club der Visionaer. Kromě evropských klubů vystupoval také v Japonsku a Spojených státech, mezi labely, kde Isherwood vydává patří respektovaný Lize a Imprints. Zatímco Broken Neon zahrají čistý tech house set, u Isherwooda se můžeme těšit na víc hudebních poloh, od špinavého lo-fi housu a minimalu po hypnotický „tech house“. O warm up se postará Kirill Astra (tamdem).

Techno stage bude mít pod kontrolou Arthur Keen, který zahraje live a výhradně svou produkci. Arthur Keen vydal přes 100 originálních tracků a remixů. Mezi nejúspěšnější tracky patří remix pro Nikolu Galu „Mind Meld” a EP The Door, které vyšlo na Republic Artists Records. Originální track „Door” a remixy od berlínského Agenta a polského dua Duss hráli světoví djs Sasha nebo Laurent Garnier během svých klubových a festivalových vystoupení. Dále se představí Thomas Tesla, šéf Republic Artists. Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech, jako jsou například Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v berlínských klubech Tresoru, Magdaleně, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě. O support se postará domácí Da Moon.

Nejvyšší patro, bar, budou mít na starost domácí Deff a náš rakouský kamarád Mark Dale

Pokud jste příznivci kvalitního housu a techna, rádi vás v sobotu 18. února uvidíme. Bude to velké! 

Fb událost: www.facebook.com/events/351635468556663

Datum: 18. února 2017
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 - 150,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO