CHAPEAU ROUGE

MENU

10.9. Republic Artists10.9. REPUBLIC ARTISTS KOLEKTIV V CHAPEAU ROUGE A DUO BROKEN NEON (UK)


 

Sobota 10. září bude v Chapeau patřit Republic Artists, londýnskému labelu a kolektivu djs. Akce proběhne tradičně ve všech třech patrech klubu. 

V clubu zahraje londýnské duo Broken Neon, které pravidelně vystupuje na akcích Mr. C, Superfreq. Srdce londýnské scény si získali zejména svými dlouhými, někdy až osmihodinovými sety na party Jaded, která probíhá každou neděli v klubu Corsica Studios. Kluci budou hrát 6 hodin a o warm up se postará rusko-ukrajinské duo Kirill Astra & Aurorra.


Techno stage v undergroundu bude mít pod kontrolou Nick Elia, oficiální umělec Roland UK a lektor institutu SAE, který zahraje hybrid live set za použití mašinek Roland TR-8 a TB303. Nick se kromě elektroniky podílel také na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a v Německu. Na Republic Artists Records vydal třítrackové EP, které bylo hráno a podporováno mnoha uznávanými umělci, jako jsou například Spartaque, Dubspeeka,Tiga nebo Hannah Wants. Track „Glue“ byl hrán na stanici BBC Radio 1. Nicka doplní polský Sendlak, chlapík, který se poslední dva roky objevuje téměř na všech londýnských  Republic Artists akcích.

 

Dále se v lineupu objeví Thomas Tesla, šéf Republic Artists, který vystupoval v londýnských klubech, jako jsou například Steelyard, Crucifix Lane, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v německém Tresoru nebo španělské Amnesii. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku Mind Meld 2 od Nikola Gala.

Nejvyšší barové patro budou mít na starost domácí hosté Vanko a Ezwell.


Pokud jste příznivci kvalitního house a techna, rádi vás v sobotu 10. září uvidíme. Bude to velké!Událost na FB:
www.facebook.com/events/1137532076267189

 

Datum: 10. září 2016
Vstupné: do 23:00 50,- Kč, od 23:00 100,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO