CHAPEAU ROUGE

MENU

9.7. KONUNDRUM9.7. Twisted Recording uvádí KONUNDRUM
Anglický label Twisted recordings ve spolupráci s pražským legendárním klubem Chapeau Rouge uvádí párty Konundrum, která představí plnou noc underground hudby.

Během večera se ve společném setu představí zakladatel labelu Martin Skirving a manažer labelu Jimi Falconer, kteří se v České republice již představili na podzim minulého roku ve vyprodaném Paláci Akropolis za velkých ovací domácího publika. Dále se za djským pultem objeví bulharský Dj Gnetko, Tech-house Dj, producent a promotér v jedné osobě Akrom a o warm-up set se postará house jezdec Greendust. Tento line-up ve spojení s úžasnou atmosférou klubu Chapeau rouge je příslibem noci plné tance, potu, hudby a zážitků.

Label Twisted recordings byl založen na podzim roku 2014 a již za tak krátkou dobu si vydobyl místo na výsluní anglické underground hudby. Záměrem labelu je vydávat kvalitní Techno, Deep house and Tech House hudbu napříč celým hudebním světem a je možné říci, že vydávající umělci na labelu jako jsou Rick Angel, D.R.N.D.Y, Darren C, Elek-Fun, Lex Loofah, Ian Kita, Akrom a Martin Skirving potvrzují, že to není žádný problém.
Celé vydavatelství také již podpořili djské hvězdy: Laurent Garnier, Anthony Pappa, Lisa Lashes, Richie Hawtin, YOUSEF, Judge Jules a mnoho dalších. Pokud tedy chcete začít historicky první oficiální party tohoto labelu ve světě, neváhejte a přijďte na mejdan.

 FB událost: www.facebook.com/events/1098376120192715

 
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO